FORUM SZYNSZYLE :: Regulaminy i zasady konkursów
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Michal
4 Czerwca 2014, 01:13
Regulaminy i zasady konkursów
Autor Wiadomość
Michal 
AdministratorWiek: 41
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 3 Czerwca 2014, 23:31   Regulaminy i zasady konkursów

Witajcie wszyscy!


Już po raz kolejny obchodzimy "Dzień Szynszyli" Z tej okazji organizujemy dla Was i dla Waszych szynszyli kilka konkursów. Będzie można wygrać gadżety forumowe, a główną nagrodą będą 3 bony zakupowe u naszego partnera Zoo-product.pl

Warto brać udział we wszystkich zabawach, bo to będzie miało wpływ na wygranie nagrody głównej

Partnerem konkursu jest sklep internetowy www.zoo-product.pl
Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i zmotywujecie nas do zorganizowania kolejnego konkursu z nagrodami!


A teraz najważniejsze - konkursy "małe" które będą na forum:

1/ Zagadki Szarika http://stare.forum-szynsz...ek-q-vt4260.htm Szarik Mausinkowy wymyślił dla nas zagadki. Chce sprawdzić czy nasza wiedza jest wystarczająca, żeby zdobyć zaszczytne miano Wykwalifikowanego Szynszylowego Niewolnika ;) i postanowił raz dziennie umieszczać w różnych miejscach i o różnych porach swoje zagadki.
[u]Każdy, kto znajdzie rozwiązanie zagadki wpisuje je w tym temacie pisząc dokładnie tak:

Odpowiedź to: odpowiedź

Pamiętaj rozwiązanie musi być podane w takiej formie jak powyżej. Kto pierwszy ten lepszy Punktowane będą 3 pierwsze poprawne odpowiedzi od 3 do 1 punktu w zależności która jest twoja odpowiedź, tak więc przy każdej zagadce 3 osoby zdobędą punkty! Kolejną próbę odpowiedzi można podjąć raz na 30 minut częstsze odpowiedzi lub zawierające kilka propozycji będą ignorowane i usuwane.

2/ Konkurs dla aktywnych http://stare.forum-szynsz...nych-vt4261.htm Każdy biorący udział w konkursie, który napisze post zgodny z regulaminem najbliżej określonej godziny dostaje 1 punkt.
Godziny są już wylosowane i znane wyłącznie administracji forum. Wylosowaliśmy trzy godziny dziennie (np. 10.04, 14.50, 19.15 itd) przez siedem dni, czyli 21 tych konkursików. Można zdobyć 21 punktów !

3/ Przysłowia http://stare.forum-szynsz...owia-vt4262.htm należy odgadnąć „szynszylowe przysłowie”, jest to przysłowie, po liftingu, które dotyczy szynszyli (przysłowie jest "bazą", jednak mogą się czasem pojawić dodatkowe fragmenty, które nie wiążą się z przysłowiem, ale stanowią logiczną całość) ;) , np.:
„Nie rób szynszyli co tobie nie miłe” (Nie rób bliźniemu co tobie nie miłe).
N _ _ / r_ _ / _ _ _ _ _ _ _ l _ / _ _ / t _ _ i _ / n _ _ / _ i _ e/.

odpowiedź udzielona w tym przypadku ma wyglądać dokładnie tak:

Nie rób szynszyli co tobie nie miłe.

bez podkreślników i znaków / jeżeli gdzieś ma być znak interpunkcyjny będzie on w podpowiedzi więc jeżeli przecinka lub kropki nie ma w podpowiedzi TO ICH NIE DOPISUJECIE jeżeli jest w podpowiedzi to koniecznie musicie je ująć bo odpowiedź nie zostanie uznana.

Przysłowia będą pojawiać się tylko raz dziennie o różnych porach.
Podkreślniki symbolizują odpowiednio litery, wyrazy oddzielone są ukośnikami.
Przysłowia będą zawierały tylko 2-3 litery na start, potem co ok. godzinę będziemy dodawać po 1 literce, aż w reszcie po 7 dodatkowych literach będziemy dodawać kolejne litery co 30min
Przysłowie można odgadywać tylko raz na 30 minut częstsze odpowiedzi lub zawierające kilka propozycji będą ignorowane i usuwane. Tu trzeba się wykazać strategią ponieważ zbyt szybkie błędne odgadnięcie hasła blokuje Cię na 30 minut, a zbędne czekanie na podpowiedzi może skończyć się odgadnięciem hasła przez innego uczestnika.
Za każde odgadnięte przysłowie zwycięzca otrzymuje punkty ! Punktowane będą 3 pierwsze poprawne odpowiedzi od 3 do 1 punktu w zależności która jest twoja odpowiedź!

4/ Hasła http://stare.forum-szynsz...asla-vt4263.htm na forum w nieznanych dla was porach 2 razy dziennie od 8.00 do 13.00 i od 16.00 do 21.00 przez tydzień konkursowy w różnych miejscach na forum pojawiać się będą literki do ułożenia jednowyrazowego hasła (o tematyce związanej z szynszylami), musicie zbierać te literki i wpisać odgadnięte hasło pisząc dokładnie tak:

Odpowiedź to: odpowiedź

Pamiętaj rozwiązanie musi być podane w takiej formie jak powyżej
Literki będą widoczne :)
Hasło można podać przed uzbieraniem wszystkich literek. punktowane będą 3 pierwsze poprawne odpowiedzi, hasło można odgadywać tylko raz na 30 minut częstsze odpowiedzi lub zawierające kilka propozycji będą ignorowane i usuwane. Do czasu udzielenia 3 poprawnych odpowiedzi będziemy odsłaniać wam kolejne literki. Każde odgadnięte hasło to zdobyte 3 punkty !

5/ Najfajniejsze zdjęcie mojej szynszyli http://stare.forum-szynsz...zyli-vt4264.htm to nie konkurs, to okazja do pochwalenia się najfajniejszymi zdjęciami naszych pupili. Przejrzyj archiwum i poszukaj takich zdjęć, które uważasz za najfajniejsze, najśmieszniejsze, najładniejsze - co tylko chcesz :) Nieważne, że kiedyś już je zamieściłeś w temacie o swojej szynszyli-my już tego nie pamiętamy, a chcemy obejrzeć jeszcze raz te czaderskie zdjęcia :)

Nagrodami w tych konkursach będą gadżety forumowe do wyboru
- pierwsze miejsce
Zestaw XXL:
1/ kubek + smycz + długopis z etui
2/ kubek + brelok
3/ tabliczka + smycz + długopis z etui
4/ tabliczka + brelok
5/ brelok + smycz + długopis z etui
6/ kubek + tabliczka

- drugie i trzecie
Zestaw XL:
1/ smycz + długopis
2/ brelok

W każdym konkursie będą trzy miejsca czyli w każdym konkursie wygrają trzy osoby

Finał - nagroda główna - Dodatkowo będą zbierane punkty trzy osoby które zbiorą najwięcej punktów wygrywają nagrody główne - bony zakupowe na zakupy u naszego partnera www.zoo-product.pl o wartości:

- pierwsze miejsce: 100zł
- drugie i trzecie miejsce po 50zł

jeżeli dwie osoby zbiorą taką sama ilość punktów wygrywa ta która zebrała jako pierwsza.

Bonów nie można wymienić na pieniądze i na inne nagrody, jeżeli korzystając z ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7 dokonasz zwrotu zakupionych produktów przy pomocy bonów to nie przysługuje Ci zwrot gotówki, a twoja nagroda zostanie przekazana dla organizacji zajmującej się ochroną zwierząt wybraną przez administrację forum.

Sposób przydzielanie punktów:
miejsce 1 - 5 pkt
miejsce 2 - 3 pkt
miejsce 3 - 2pkt
zadeklarowanie i udział w konkursie - 1pkt
Nie można przekazywać swoich punktów innej osobie na forum.

Regulamin finału → http://stare.forum-szynsz...t3720.htm#55134

Ogólny regulamin konkursu:

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba zarejestrowana z aktywnym kontem na forum która nie zrezygnowała z otrzymywania e-maili o nowościach od administratora forum.

2. Zgłoszenia należy wysłać na adres: konkurs@forum-szynszyla.pl
2.a. Na każde zgłoszenie które do mnie wpłynie odpowie autoresponder, jeżeli przez 15 minut nie dostaniesz odpowiedzi należy uznać, że nie otrzymałem wiadomości, proszę wówczas kontaktować się na PW.

3. Zgłoszenie musi zawierać: dokładny nick na forum i e-mail podany na forum.

4. Biorąc udział w konkursie musisz być świadomy/a, że gdy zajmiesz jedno z trzech pierwszych miejsc koniecznością będzie podanie imienia i nazwiska oraz adresu, abyśmy mogli zrealizować nagrodę.

5. Jeśli któryś ze zwycięzców nie poda adresu w ciągu 7 dni, nagrodę damy kolejnej osobie, która miała najwięcej głosów.

6. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia z konkursu użytkownika, który oszukuje, z racji iż nie można wszystkiego przewidzieć, obsługa forum zastrzega sobie prawo do reakcji i oceny co jest oszustwem w trakcie trwania konkursu.

7. Bonów nie można wymienić na pieniądze i na inne nagrody, jeżeli korzystając z ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7 dokonasz zwrotu zakupionych produktów przy pomocy bonów to nie przysługuje Ci zwrot gotówki, a twoja nagroda zostanie przekazana dla organizacji zajmującej się ochroną zwierząt wybraną przez administrację forum.

8. Wysyłając zgłoszenie potwierdzasz przeczytanie tych zasad i ich akceptację.

Ważne daty:

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursów (można w jednej wiadomości wszystko) w dowolnym momencie trwania konkursów - czyli jeżeli jeszcze się nie zgłosiłaś/łeś do konkursu, a nagle poczujesz taką chęć, piszesz do mnie maila i bierzesz udział w konkursie koniecznie w tej kolejności - najpierw zgłoszenie następnie udział.

Konkursy odbywać się będą w dniach 4.06.2014 - 10.06.2014

Wyniki i nagrody: 12.06.2014

Życzymy udanej zabawy, obchody Dnia Szynszyli czas zacząć!
_________________
Gość Bardzo ważne zmiany na forum! koniecznie zajrzyj tu: WAŻNE ZMIANY!!!

:loveszynszyla:
 
     
Michal 
AdministratorWiek: 41
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 12:39   

A oto wyniki poszczególnych konkursów:

KONKURS 1
1 - Diablo 11 punktów do finału wnosi 5 punkty
2 - Alarice 9 punktów do finału wnosi 3 punkty
3 - klaudynqa1989 6 punktów do finału wnosi 2 punkty

KONKURS 2
1 - klaudynqa1989 5 punktów do finału wnosi 5 punkty
2 - Diablo 4 punktów do finału wnosi 3 punkty
3 - Ricco! 3 punktów do finału wnosi 2 punkty

KONKURS 3
1 - klaudynqa1989 10 punktów do finału wnosi 5 punktów
2 - Alarice 10 punktów do finału wnosi 3 punkty
3 - Roksana 8 punktów do finału wnosi 2 punkty

KONKURS 4
1 - Diablo 23 punktów do finału wnosi 5 punktów
2 - Alarice 22 punktów do finału wnosi 3 punkty
3 - klaudynqa1989 22 punktów do finału wnosi 2 punkty


FINAŁ:
1 - klaudynqa1989 z sumą 15 punktów finałowych
2 - Diablo z sumą 14 punktów finałowych
3 - Alarice z sumą 10 punktów finałowych


Dokładna punktacja znajduje się w tym PDF http://stare.forum-szynsz...konkurs_146.pdf
Jeżeli ktoś znajdzie błąd lub nie zgadza sie z punktacją proszę pisac do mnie na PW lub e-mail konkursowy nie później niż do niedzieli wieczorem, w poniedziałek zaczynamy realizację nagród

konkurs.pdf
Plik ściągnięto 1877 raz(y) 25,03 KB

_________________
Gość Bardzo ważne zmiany na forum! koniecznie zajrzyj tu: WAŻNE ZMIANY!!!

:loveszynszyla:
 
     
klaudynqa1989 
Bardzo aktywni na forumWiek: 31
Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 12:41   

Hurrraa!!! Warto było nie pisać pracy magisterskiej :lol:
_________________
Joti :-) Jeti :-P Jogi :-D Jupi ;) - w separacji
 
     
Alarice 
Demon aktywności na forumWiek: 27
Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 868
Skąd: Łódź
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 12:46   

klaudynqa1989, gratuluję :D Mówiłam Ci, że się nie zgadza xD
_________________Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
 
     
Stefcia900 
Aktywni na forumWiek: 29
Dołączyła: 17 Mar 2014
Posty: 92
Skąd: Lublin
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 12:47   

Gratulacje dla zwycięzców :) :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
     
Kate 
Demon aktywności na forumWiek: 29
Dołączyła: 31 Gru 2012
Posty: 1438
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 12:54   

Gratulacje :soczek: :brawo:
 
     
Diablo 
WIELKIE SERCEDołączył: 27 Paź 2012
Posty: 1002
Skąd: Lublin
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 12:59   

klaudynqa1989, Alarice, :soczek:
_________________
Kanguś-Standard
Toffi-Beż Hetero
Puśka-White Wilson Mosaic
Brykiet-Medium Ebony
Escada-Dark/Medium Tan
 
     
Yoshiko 
Demon aktywności na forumWiek: 38
Dołączyła: 11 Cze 2013
Posty: 1586
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 13:01   

...brawa ma młodych mózgów... :D :brawo: :soczek:
_________________
...Baka wa shinanakya naoranai... - ...Unless an idiot dies, he won't be cured...

Kourin :serce: - ze mną od 16.01.2012
Saki :serce: - ze mną od 12.01.2013
Hotaru :serce: - ze mną od 9.08.2013
Shinju :serce: - ze mną od 10.04.2014
Risa [*]...16.12.2011 - 7.04.2013... :( - na zawsze w moim :serce:
 
     
Roksana 
WIELKIE SERCEWiek: 32
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 553
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 13:36   

Gratulacje!! :soczek:
_________________
:serce:


:serce:
 
     
Aniutka 
WIELKIE SERCEWiek: 52
Dołączyła: 23 Sty 2012
Posty: 4701
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Czerwca 2014, 20:50   

Gratulacje !!! :soczek:
_________________
Gość Bardzo ważne zmiany na forum! koniecznie zajrzyj tu: WAŻNE ZMIANY!!!

Dyzio i Franio
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 25