FORUM SZYNSZYLE :: Tutuś :'(
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Tutuś :'(
Autor Wiadomość
myszowiec1104 
Aktywni na forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 15 Grudnia 2012, 08:56   Tutuś :'(

Stało się, moje małe oczko w głowie odeszło z tego świata dziś miedy 3 a 7 rano :'(

A było to tak: 13 grudnia, jak co tydzień sprzatalam moim łobuzom klatkę, nie mialam możliwości wtedy puścić ich po pokoju, więc dalam je do mniejszej klatki, po skonczeniu sprzątania szyszki wróciły do siebie i dostaly piasek by mogły się wykąpac, ja poszlam zjeść kolację. Gdy wróciłam, wszystko było jak zawsze więc zajelam sie soba. Po jakiejś godzinie podeszlam do klatki, by wypuścic Tutki na wybieg, jednak ku mojej rozpaczy zobaczyłam, że mój Tutek leży w domku pół przytomny, okłada się na boki i nie może utrzymać równowagi... Wyjęłam go z klatki... Przenikał mi przez palce :-( bylo późno a u mnie nie ma calodobowych wetów, przeszukałam pół forum ale nie znalazlam zbyt wiele co moglabym zrobic, siedziałam z nim całą noc, karmiąc i pojąc go strzykawką, rano zadzwonilam do najblizszego weterynarza zajmujacego sie szynszylami, okazało się, że jest na chorobowym :'( niestety kolejny weterzynarz znajdowal sie 100 km ode mnie a ja nie mialam jak sie tam wczoraj dostać :-( poszlam wiec do innego, mimo ze wiedzialam iz nie zajmuje sie gryzoniami, powiedzial, ze myslalby ze to padaczka, gdyby nie to, ze atak byl ciagly, powiedzial ze tak samo bylo z szynszylem jego kuzynki i ze to byl guz mózgu, dał mu dwa zastrzyki, maluszek sie uspokoił, dalej go karmilam i poilam, spal ze mna w łóżku cały dzień... Wieczorem znow go nakarmiłam, małą klatke wyścieliłam kocykiem ktory lubil i polozylam... W nocy dwa razy wstawalam by go nakarmic, o 3 jeszcze zyl, jak o 7 sie obudzilam juz nie oddychal :'( a o 10 mielismy jechac do weterynarza :'( jestem zalamana :'( Tutek byl moim najlepszym przyjacielem, byl najlepszy :'( czuje sie winna, ze nie zrobilam wszystkiego co powinnam i przez to nie ma go już ze mną :'(

20120817032.jpg
Plik ściągnięto 2249 raz(y) 414,79 KB

20120512071.jpg
Plik ściągnięto 2260 raz(y) 554,68 KB

20120325014.jpg
Plik ściągnięto 25 raz(y) 338,12 KB

Muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą...

Amcia, Tofcia, Diabliczka, Ecik, Kropcia <3 <3 <3 Moja futrzasta miłość <3
Ostatnio zmieniony przez myszowiec1104 15 Grudnia 2012, 09:03, w całości zmieniany 3 razy  

Mausi 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 50 razy
Wysłany: 15 Grudnia 2012, 10:19   

Przykro mi bardzo :( Trzymaj się cieplutko!

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

ilion8 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 15 Grudnia 2012, 11:03   

Przykro czytać o takich wiadomościach :( Ale robiłaś co mogłaś. Prawdą jest, że nie każdy ma możliwość w środku nocy wziąć zwierzaczka i jechać z nim 200 km do weta. Jeśli to był faktycznie guz to i tak nic by to nie dało... Po tym co dla niego robiłaś w ostatnich jego dniach i godzinach, widać, że miał u Ciebie bardzo dobrze i byłaś odpowiedzialną właścicielką. Z pewnością lepszego życia sobie nie mógł wymarzyć!

Asia 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 15 Grudnia 2012, 11:04   

Zrobiłaś...co mogłaś to zrobiłaś.
Strasznie mi przykro...

kaffa 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 53 razy
Wysłany: 15 Grudnia 2012, 13:10   

bardzo mi przykro. Zrobiłas co w twojej mocy .

myszowiec1104 
Aktywni na forum

Wysłany: 15 Grudnia 2012, 13:47   

Nie potrafię sobie poradzić ze stratą mojego malucha :'( jedyne co mnie pociesza to 2 dziewczynki które mam, nie wiem co bym zrobiła gdyby nie one :-( dodają mi otuchy :-( nie spodziewałam się, że to akurat on mnie opuści :'(

Halamka 
Aktywni na forum

Wysłany: 15 Grudnia 2012, 19:22   

Przykro mi...[*]

dorotan 
Bardzo aktywni na forum

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 15 Grudnia 2012, 21:29   

Bardzo to przykre że nasze zwierzaczki czasami odchodzą mimo naszej czułej opieki. Trzymaj się :-(

Lenka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 15 Grudnia 2012, 22:11   

Trzymaj się jako

Piecho 
Aktywni na forum

Wysłany: 15 Grudnia 2012, 22:13   

zrobiłaś co mogłaś, to nie Twoja wina, że nie każdy wet zna się na szylkach... On jest przy Tobie, zawsze będzie. Wiem co czujesz, Odżo też odszedł obok mnie na poduszce w nocy. Trzymaj się :*

myszowiec1104 
Aktywni na forum

Wysłany: 17 Grudnia 2012, 08:51   

Dziekuje Wam bardzo za dodawanie otuchy, zawsze wiedzialam, ze to forum jest wspaniale, ale z kazdym problemem i potrzeba upewniam sie o tym coraz bardziej, mojego Tutka nic mi nie zastapi, on byl u mnie jako pierwszy, bez niego w pokoju jest pusto a klatka z samymi dziewczynkami zbyt cicha :-( zaluje teraz nawet nerwow w nocy jak mnie budzil :-( teraz wiem, ze bez tego jest tylko gorzej :-(

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 97 razy
Wysłany: 17 Grudnia 2012, 12:39   

myszowiec1104, tak bardzo mi przykro :(
Nie mam słów żeby to wyrazić. Trzeba wierzyć, że teraz jest w lepszym pełnym rodzynek i migdałków świecie.
Opiekowałaś się nim najlepiej jak można było. Teraz musisz się skupić na dziewczynkach one też tęsknią za Tutkiem.

Dyzio i Franio

Illonkaa 
Niezwykle aktywni na forum

Wysłany: 17 Grudnia 2012, 12:42   

Wiem co czujesz :( Ostatnio przeżyłam to samo, choć ja cały czas wiem, że to ja zawaliłam.. Nie martw się.. Zrobiłaś, co się dało.. I dobrze teraz, że Ci została parka, a nie tylko jeden szyszek.. Trzymaj się

Odpowiedz do tematu