FORUM SZYNSZYLE :: Moja ukochana Pusia odeszła;(
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Moja ukochana Pusia odeszła;(
Autor Wiadomość
oliwka1999 

Wysłany: 14 Czerwca 2013, 22:48   Moja ukochana Pusia odeszła;(

Wczoraj moja ukochana Pusia odeszła :( do teraz ogarnąć się nie mogę. Od rana wiedziałam, że jest coś nie tak. Cały dzień ją nosiłam na rękach jak Ona się do mnie tuliła. W nocy poszłam zajrzeć do klatki miałam cichutką nadzieję, że nie zejdzie z tego świata. Zauważyłam jak już jest z nią coraz gorzej klękłam przed klatką wzięłam ją w swoje ramiona tuliłam i płakałam 3 godziny. Gdy odeszła wzięłam ją do swojego łóżka na chwilę siadłam położyłam ją na piersi, głaskałam , płakałam. Nie jestem wstanie opisać tego, co się ze mną działo. Dla niektórych wydaję się że przesadziłam,że to tylko zwierzę, ale czy właśnie do tego kochanego zwierzątka człowiek nie potrafi się przyzwyczaić czy nie potrafi pokochać i jak widzi, że dzieje się mu krzywda On cierpi razem z nią ?

Duszek 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 14 Czerwca 2013, 22:50   

bardzo mi przykro :(

Duszek [*]
Miał 2 lata, trzy miesiące i 16 dni ....

Quiet 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 24 razy
Wysłany: 15 Czerwca 2013, 06:36   

Oliwka doskonale rozumiem Twój ból, jest mi bardzo przykro.

tyczka1975 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 15 Czerwca 2013, 10:22   

oliwka1999, też niedawno byliśmy w takiej sytuacji i uwierz mi, że płakaliśmy tak, jakby umarł członek rodziny, więc nie jesteś wyjątkiem. Do dzisiaj łezka się w oku kręci, gdy myślę o naszej Łapce, ale ktoś kiedyś powiedział, że tyle będziesz płakać po przyjacielu,ile go kochałaś. My jedynie wierzymy, że nasza biega tam u góry i robi zadymę z innymi, które odeszły. Też tak sobie to tłumacz i poczujesz się trochę lepiej. Trzymaj się. Pozdrawiam

Rufi 
Aktywni na forum

Wysłany: 15 Czerwca 2013, 15:21   

A pomyślec, ze ja wczoraj o tej porze uganiałem sie w pocie czoła za moim nie grzecznym Rufi, gdy Twój kochany ulubieniec odszedł z naszego okrutnego świata ;(
4 dzień posiadam szynszyla a gdy czytam takie rzeczy to wyc mi sie chce chocbym je znał całe życie...
Moje współczucie :( (*)

dorotan 
Bardzo aktywni na forum

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 15 Czerwca 2013, 21:07   

Bardzo Ci współczuje :-(

kammax 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 29 razy
Wysłany: 15 Czerwca 2013, 21:17   

Bardzo Ci współczuję straty przyjaciela!

didaś 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 15 Czerwca 2013, 22:00   

Oliwka, bardzo mi przykro.
Ważne, że przeprowadziłaś Pusię za łapkę na drugą stronę- że miałaś to szczęście być przy niej...że nie musiała się bać. A kiedyś wszyscy się spotkamy z naszymi zwierzaczkami.

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 97 razy
Wysłany: 16 Czerwca 2013, 09:21   

Oliwko, tak bardzo mi przykro. Łzy połynęły i z moich oczu, nie trzeba się ich wstydzić są oznaką człowieczeństwa. Wszyscy kochamy naszych pupili i bardzo nas boli ich strata. Często nawet wtedy kiedy nawet ich nie znaliśmy.
Bardzo Ci współczuję. :(

Dyzio i Franio
Ostatnio zmieniony przez Aniutka 16 Czerwca 2013, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  

oliwka1999 

Wysłany: 18 Czerwca 2013, 11:08   

Czytając wasze posty łezki znowu popłynęły z oczu :cry: dziękuje Wam za pocieszenie nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogliście wiem, że z tym wszystkim nie jestem sama i doskonale mnie rozumiecie. Brakuje mi jej tak bardzo.

Quiet 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 24 razy
Wysłany: 18 Czerwca 2013, 20:29   

Oliwka, strata przyjaciela bardzo boli, kochamy te futerka jak członka rodziny, po stracie Gucia nie tylko ja płakałam, dlatego wsparcie innych osób jest ważne. Tutaj każdy rozumie że to nie jest ,,tylko"' zwierzak. Wiem jak bardzo je kochamy, starta boli nawet jeżeli nie znaliśmy osobiście Pusi, czytając wpisy o innych szylkach jest mi ciężko tak jak po odejściu mojego. Tutaj znalazłam wsparcie, zrozumienie , nikt mi nie napisał że przesadzam. Wiem jak Ci ciężko, sercem jestem z Tobą.

Odpowiedz do tematu