FORUM SZYNSZYLE :: Usunięty post
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Usunięty post
Autor Wiadomość
zizou-10- 
Aktywni na forum

Wysłany: 23 Października 2011, 11:25   

Michał, jak usuwasz mojego posta to i swojego trzeba bylo usunac, poza tym powinienes do mnie napisac pw a nie sam zasmiecasz temat... co bys zjadl? bede to pisal dopoki nie zachowasz sie jak admin, albo zrezygnuj z tej funkcji
Ostatnio zmieniony przez zizou-10- 23 Października 2011, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  

Michal 
Administrator

Wysłany: 25 Października 2011, 01:48   

zizou-10-,

po pierwsze to nie ja usunąłem twojego posta, tylko Kasia i skoro to zrobiła to widocznie się należało

po drugie to zobacz czy w powiadomieniu o usunięciu nie ma podanej przyczyny

po trzecie nie krzycz na mnie i zobacz sobie w regulaminie jaka jest właściwa forma odwołania się od decyzji administratorów, skąd mam wiedzieć o czy mówisz? A gdybyś raczył przeczytać regulamin, to nie było by tego zamieszania. W promocji dostajesz ode mnie ostrzeżenie za łamanie regulaminu, bo przycisku "ALT" nadal nie używasz pomimo wielokrotnego zwracania uwagi.

P.S. ja założyłem to forum...

:loveszynszyla:

zizou-10- 
Aktywni na forum

Wysłany: 25 Października 2011, 08:55   

po pierwsze nie krzycze na ciebie

po drugie to nie jest temat o mnie, co znowu przekresla twoja wypowiedz, a wszystko powinno odbywac sie na pw, ale skoro wolisz...

po trzecie nie ma podanej przyczyny

po czwarte nie zwrociles uwagi ani razu

a i po piate jeszcze zasmiecasz temat, Zapraszam tu http://www.forum.szynszyl...php?p=3865#3865 i moze udziel sobie ostrzezenia przy okazji, bo jesli mi sie nalezalo to tobie rowniez

wszystko sie sprowadza do tego ze wydaje ci sie ze mozesz dawac ostrzezenia bo jestes panem forum, a wiec bardzo sie mylisz

a teraz co do tematu to aleksandra jak tam twoje malenstwo?
Ostatnio zmieniony przez zizou-10- 25 Października 2011, 08:58, w całości zmieniany 1 raz  

Michal 
Administrator

Wysłany: 25 Października 2011, 09:39   

Zwracałem Ci uwagę, tylko na tej stronie są dwa upomnienia:

zizou-10- napisał/a:
[ Komentarz dodany przez: Michał: 22 Październik 2011, 00:49 ]

REGULAMIN :568:

Linki i poprawna pisownia!

Michał napisał/a:
zizou-10-, Zapraszam tu http://www.forum.szynszyl...php?p=3865#3865

Zgodnie z regulaminem forum III/2/b Administratorzy ... Mogą publicznie lub w prywatnych wiadomościach zwracać uwagę innym użytkownikom

Przyczyna jest podana bardzo wyraźnie.

Mogę dawać ostrzeżenia bo jestem administratorem, a ty złośliwie nadal nie przestrzegasz regulaminu więc ja dodaję Ci kolejne punkty co wiąże się z blokadą pisania. :607:

kasia_tomeq 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 30 Października 2011, 11:18   

W wyrównaniu ząbków pomogą patyczki więc dawaj często maluszkowi do gryzienia:) dzięki temu będą się ścierać i dużo sianka:)

[ Dodano: 30 Październik 2011, 11:22 ]

zizou-10- napisał/a:
Michał, jak usuwasz mojego posta to i swojego trzeba bylo usunac, poza tym powinienes do mnie napisac pw a nie sam zasmiecasz temat... co bys zjadl? bede to pisal dopoki nie zachowasz sie jak admin, albo zrezygnuj z tej funkcji

Usunęłam twój post co pytanie "co byś zjadł" nie wniosło nic do tematu, więc zastanów się czy piszesz żeby nabić sobie jak najwięcej postów czy żeby innym pomóc.

Życzę Ci więcej pokory i szacunku dla osób, które mają więcej do powiedzenia niż TY!!

Kliknij - pomagaj(PUSTA MISKA)
PustaMiska - akcja charytatywna
Ostatnio zmieniony przez kasia_tomeq 30 Października 2011, 11:25, w całości zmieniany 4 razy  

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 30 Października 2011, 14:24   

Skoro i Admin tutaj podejmuje tę kwestię to i ja zabiorę głos w tym temacie... jako postronny i przez to wydaje mi się w miarę obiektywny obserwator muszę przyznać zizou-10 trochę racji...

Dopiero co się temat uspokoił, a Ty kasia_tomeq znowu wkładasz kij w mrowisko, a niestety mamy tu właśnie ewidentny przykład łamania przez Ciebie Waszych zasad - z tego co wiem tego typu komentarze:

kasia_tomeq napisał/a:
Usunęłam twój post co pytanie "co byś zjadł" nie wniosło nic do tematu, więc zastanów się czy piszesz żeby nabić sobie jak najwięcej postów czy żeby innym pomóc.

Życzę Ci więcej pokory i szacunku dla osób, które mają więcej do powiedzenia niż TY!!

również do tematu nic nie wnoszą, a wszelkiego rodzaju Wasze problemy i scysje powinniście załatwiać na privie... Albo stwórzcie sobie jakąś grupę typu zażalenia i wyjaśnianie sporów.

Tak więc zizou-10 ma trochę racji, bo Wy jako Admini jesteście niekonsekwentni wobec siebie... Wszystkim zwracacie uwagę, a co robi właśnie adminka?

Nie wiem zizou-10 dlaczego tak się czepiłeś Michała akurat, skoro to nie on usunął Twój post, ale faktem jest także, że to Michał Cię pierwszy obraził... Co jak co, ale to admini powinni świecić przykładem, nie ulegać emocjom i nie dawać się sprowokować... Po co pozostali użytkownicy muszą później coś takiego czytać?

Życzę Wam wszystkim więcej szacunku do siebie nawzajem i miłej niedzieli.

Wracamy do tematu złamanych zębów inne przemyślenia na temat adminów będą usuwane, a jeżeli ktoś z Was ma coś do napisania na nasz temat to jak użytkownik Mausi zauważył piszcie na pw.
kasia_tomeq

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Ostatnio zmieniony przez kasia_tomeq 30 Października 2011, 20:12, w całości zmieniany 2 razy  

zizou-10- 
Aktywni na forum

Wysłany: 7 Listopada 2011, 22:52   

proszę moda lub admina o usunięcie moich postów niezwiązanych z tematem, łacznie z tym

Michal 
Administrator

Wysłany: 8 Listopada 2011, 00:36   

Zrobiłem nowy dział do składania reklamacji i wszystkie wpisy przeniosłem tu, tak chyba będzie najlepiej, a dział może się przydać w przyszłości.

zizou-10- 
Aktywni na forum

Wysłany: 8 Listopada 2011, 00:43   

nie no jeśli o mnie chodzi to temat zamknięty

Faf 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 22 Października 2012, 07:10   

Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?

Antek, Ryśka - ['] ['] ['] :(
Ostatnio zmieniony przez Faf 22 Października 2012, 07:12, w całości zmieniany 1 raz  

herbatka 
Aktywni na forum

Wysłany: 22 Października 2012, 08:25   

nie wiedziałam, gdzie napisać.. jak źle to proszę o przeniesienie.

mam pewien problem - nie "widzę" załączonych przez użytkowników plików, tzn jest nazwa i podpis ale nie mogę ani w to kliknąć ani w żaden inny sposób zobaczyć zdjęcia.. :/ używam mozilli ale na chromie też ten sam problem i nie potrafię sobie z tym poradzić.

Michal 
Administrator

Wysłany: 22 Października 2012, 10:59   

Faf, Dostałaś powiadomienie na e-mail o jego powodzie, zajrzyj proszę tu: http://stare.forum-szynsz...oszen-vt116.htm a będzie to dla Ciebie zrozumiałe ;-)

Michal 
Administrator

Wysłany: 22 Października 2012, 11:01   

herbatka, Wiem, naprawiany to w chwili obecnej widać je w przeglądarce Internet Explorer (niestety) mam cichą nadzieję, że jeszcze dzisiaj usterka zniknie.

Odpowiedz do tematu