FORUM SZYNSZYLE :: Witam wszystkich
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
gośk@ 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 22 Października 2012, 10:40   Witam wszystkich

Witam wszystkich użytkowników forum. Właśnie przymierzam się do zakupu szynszyla...klatka stoi w pokoju, jeszcze nie umeblowana, o taka

Będzie to moja pierwsza szynszyla i trafiłam na to forum w poszukiwaniu informacji o tych "stworkach" :)

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję, że zostanę z Wami na dłużej i że niedługo będę mogła pochwalić się nowym domownikiem :)

Asha 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 22 Października 2012, 10:43   

gośk@, witaj :)

ale Twoja szyszka będzie miała pałac, fiu, fiu :)

gośk@ 

Wysłany: 22 Października 2012, 10:45   

hehe, no mam nadzieję, że będzie się szylkowi podobać :D zwłaszcza jak już będzie w niej wszystko to, co ma być :)

kaffa 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 22 Października 2012, 11:12   

Gosiu to nie klatka to pałac. Czaderska i piekna. Mam nadzieję że zostaniesz z nami na długooo długoo. Fajnie że napierw czytasz o zwierzaku a potem decydujesz się na stwora.
Życzę ci fajnego przyjaciela , bo inaczej nie można nazwać tych słodkich stworków.

Quiet 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 22 Października 2012, 13:19   

Witaj na forum, ale masz pałac stado tam możesz mieć hihihih. A tak na serio pałacyk boski, szylek będzie szczęśliwy. A w przyszłości jak będziesz chciała drugiego to nie masz problemu z klatką, mam nadzieję że Ci się spodoba na forum. Życzę wspaniałych chwil z szylkiem, jak już będziesz miała pochwal się zdjęciami. To cudowne stworzonka, sama się o tym przekonasz.

gośk@ 

Wysłany: 22 Października 2012, 13:43   

Dziękuję za miłe powitanie. Nie wiem kiedy nastąpi zakup zwierzaka, najpierw muszę wszystko przygotować i się dokształcić na ich temat :D Na razie strasznie mi się podobają Białe Wilsona i Ebony. Takie ze skrajności w skrajność :) ale jaka trafi do mojego domu, to zobaczymy, nie ma co na "wariata" kupować ;)

sherry 

Wysłany: 22 Października 2012, 15:16   

gośk@, witaj na forum! A klatke masz suuuper!!!

kaffa 

Wysłany: 22 Października 2012, 16:14   

oba są piękne. Mi sie strasznie podobają ebony, ale mam standarda w sumie bardzo chialam standarda a czykiedys bede miec ebony, nie wiem. Czekam na beżyka

gośk@ 

Wysłany: 23 Października 2012, 10:27   

u mnie na razie przeważają białe, ale ostatnio w zoologicznym widziałam ebona i muszę przyznać, że mnie zauroczył. Jednak ze sklepu nie za bardzo bym chciała kupować...zobaczymy jak będzie, bo chyba aż taki drogi jak na sklep to nie był, kosztował 240zł ...ale kupując ze sklepu tak na prawdę nawet nie wiem w jakim wieku będzie ten zwierzak.

Quiet 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 23 Października 2012, 10:34   

Gosia, powiedzą ci wiek na oko, jeżeli cokolwiek wiedzą o szylku. Decyzja należy do Ciebie. ja mam jednego z prywatnej hodowli i jednego ze sklepu. Niestety nie znam dokładnej daty ich urodzenia.

kaffa 

Wysłany: 23 Października 2012, 10:38   

240 to taka cena jak od hodowcy. A hodowcy i czasem też nie podadza właściwego wieku.
Choćby przyklad mojego ostatniego szynszyla , ktorego kupilam dla mamci. W ofercie było że ma 5 mcy. Po kilku rozmowach, okazało się ze jednak 7. Ale mi na wieku nie zależało tylko żeby był odchowany , a nie taki młody wariat
a Ebony są cudneeeee

gośk@ 

Wysłany: 23 Października 2012, 11:48   

Właściwie, to nigdy nie będę miała pewności co do wieku, skądkolwiek bym szylka nie brała. No nic, pożyjemy, zobaczymy. Jak już będę miała wszystko przygotowane i ten ebon nadal będzie na sprzedaż to może się na niego zdecyduję :)

kaffa 

Wysłany: 23 Października 2012, 12:32   

to trzymam kciuki. tu na forum tez ktoś sprzedazje ebony w podobnej cenie ale to chyba we wrocławiu :roll: szkoda że chlopaki może bym wyjezala prezent urodzinowo gwiazkowo, wielkanocny :lol:

Odpowiedz do tematu