FORUM SZYNSZYLE :: Witam.
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam.
Autor Wiadomość
andzia321 

Wysłany: 11 Kwietnia 2013, 20:54   Witam.

Witam. Długo zastanawiaam się nad zalogowanie na Waszym forum. Niedawno straciliśmy naszą kuleczkę ŁAPKĘ, tak tak tę Łapkę od tyczki1975. Bardzo ciężko mi było, obwiniałam się że to ja dokonałam wyboru weterynarza, że to moja wina. Nadal trudno mi o tym pisać, strata tego małego stworzonka spowodowała że chyba gdzieś się pogubiłam, miałam wrażenie że nikt mnie nie rozumie-bo płaczę, bo tęsknię. Nie chciałam więcej szynszyli bo nie chciałam cierpieć. Potrzebowałam czasu i dużo dużo rozmów żeby zrozumieć że możemy stworzyć kochający dom nowej kuleczce. Mąż opowiada mi o Was, o Waszej miłości do szynszyli, pokazuje zdjęcie kuleczek (są ŚLICZNE), cieszę sie że jest takie forum i mam nadzieje że możemy liczyć na Waszą pomoc. DZIĘKUJEMY

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 11 Kwietnia 2013, 21:57   

Witaj! :): miło, że dałaś się przekonać na kolejnego puchatego łobuza :D ich nie da się nie kochać ;) i jak się raz już takiego zobaczy i trochę z nim pobędzie - szynszyloza gwarantowana ;)
Czytaj, pytaj, jak tylko będziemy w stanie to pomożemy :)

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

kaffa 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 12 Kwietnia 2013, 06:19   

Andziu jak cudnie że jesteś.
wybacz ale Tyczka ciepłó o tobie mówi, więc czuje sie jakbym ciebie znała. Cudnie że w waszym domu zamieszka puchata kuleczka.
Uwierz nam na słowo, ale my też bardzo przeżyliśmy stratę Łapci. Jesteście dla nas wzorem kochających opiekunów, tyle ile miłósci i poświecenia oddaliście łapce i to jaki zapewniliście jej wspaniały dom jest dla nas budujące i godne naśladowania.
(i tu koniec wazelinki)...
Cieszę się bardzo że skusiłaś się i dołaczyłaś do nas. Zaprasz na Shout box na ploteczki i plotuchy (strona głowna na samym dole )

Quiet 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 12 Kwietnia 2013, 08:17   

Hej Andzia, dołączam do słów Kaffy, miło,że dołączyłaś do nas. Mam nadzieję,że będziesz wpadać na ploteczki.

Odpowiedz do tematu