FORUM SZYNSZYLE :: Witam.
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam.
Autor Wiadomość
jagódka 

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 08:57   Witam.

Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum, przedewszystkim dlatego że niedawno straciłam szynszylkę. Namiary na wasze forum dostałam od znajomego weterynarza który uświadomił nas jak mało wiemy o opiece na szynszylami. Pomimo strat szynszylki zamierzamy kupić nową i zapewne będę miała do Was trochę pytań. Czytając tematy na forum dopiero teraz powoli wiem jak zajmowac się tymi zwierzakami.
Pozdrawiam :-)

Quiet 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 09:10   

Witaj Jagódka, fajnie że dołączyłaś do nas. Znajdziesz tu dużo podpowiedzi, można zgapić od innych co nieco, jest dużo zdjęć klatek, tam tez są fajne rozwiązania, gdybyś potrzebowała. Życzę powodzenia w szukaniu szylka, u nas jest dział oddam / sprzedam szynszyla, zobacz może któryś Cię zainteresuje. :mrgreen:

Kate 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 09:18   

witamy :D
czytaj, żebyś się też zaraziła szynszylozą i tak jak my przepuszczała mnóstwo kasy, żeby maluchy miały lepiej :mrgreen:
Z mojej strony polecam Ci od razu 2 tej samej płci - i tak pewnie dokupisz drugiego, a tak odpada problem z łączeniem. U nas już po miesiącu pojawiła się druga kulka :517:

kaffa 

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 09:25   

Witam na forum. Cieszę się że dołaczyłaś do nas. Super że postanowiłaś przygarnąc szynszylka. A wet ma racje wiedzy nigdy nie za wiele ;)

miszasty1982 
Niezwykle aktywni na forum

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 09:35   

Witamy zza fyrtla..
Koleżanka z pozka ma na domku tymczasowych futrzaczka.. wyjątkowy pieszczoch... może się skusisz :)
https://www.facebook.com/events/579359505416596/

jagódka 

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 10:06   

miszasty1982, kaffa, Kate, Quiet, Dziekuję za miłe przyjecie, ciepłe słowa i przestrogę o chorobie szynszylozie. Oby moja druga połowa też nią się zaraziła bo narazie tłumaczy mi że mamy za małe mieszkanko, wynajęte itp.Ale będę pracować i zadam mu tego wirusa/bakterię. :-)

kaffa 

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 10:13   

Jagódka- wszczepiaj wszczepiaj, jak szynszylo-bakterie opanują mózg, to nawet małe mieszkanie nie bedzie przeszkodą w posiadaiu kluseczek. :mrgreen:

dorotan 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 17:12   

Witaj na forum :-)

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 5 Kwietnia 2013, 17:30   

jagódka, super, że do nas dołączyłaś. Szynszyloza jest nieuleczalna i do tego postępuje w zastraszającym tempie :D
Czytaj forum i bądź aktywna. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, również popełnionymi błędami tak żebyśmy ich nie powielali. W ten sposób się nawzajem wspieramy i uczymy żeby naszym futerkom żyło się z nami dobrze i szczęśliwie.
Jestem pewna, że wkrótce zamieszka pod Waszym dachem futrzasty stwór :)
tak jak napisała Kate najlepiej od razu wziąć dwa bo to zwierzątka stadne i samym jest im smutno, szczególnie w nocy kiedy my śpimy a one buszują :)

Dyzio i Franio

kammax 

Wysłany: 6 Kwietnia 2013, 08:14   

Witaj wśród nas, mam nadzieję, że nie długo wkleisz nam zdięcia swojej kulki(pewnie szybko ją kupisz bo szynszyloza szaleje)!

Odpowiedz do tematu