FORUM SZYNSZYLE :: hej :)
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
hej :)
Autor Wiadomość
malpik 

Wysłany: 27 Wrzeœnia 2014, 15:08   hej :)

Hej wszystkim, zastanawiam się nad zaopiekowaniem się szynszylem, koleżanka musi oddać zwierzątko i stąd jestem na forum :)

Kate 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 27 Wrzeœnia 2014, 16:05   

Witaj :D poczytaj sobie u nas o szynszylach i podejmij decyzję. Musisz się liczyć z tym, że to nie zwierzak na rok czy dwa, trzeba mu poświęcać czas i wypuszczać na wybiegi, podczas ktorych będzie demolował pokój ;) oczywiście tu sami wariaci, nie liczą się dla nas dobra materialne typu ściany czy drzwi :p

elkasia2 

Wysłany: 27 Wrzeœnia 2014, 16:13   

Kate napisał/a:
oczywiście tu sami wariaci, nie liczą się dla nas dobra materialne typu ściany czy drzwi :p

czymże są obgryzione drzwi względem tych uroczych pyszczków smyrających swoimi wąsami opiekuna? :zakochany: Uwielbiam to uczucie :D

Miguś - ur. 02.06.2013, z nami od 12.10.2013
Efik - ur. 07.10.2013, z nami od 23.12.2013
Elmo - ur. 25.01.2014, z nami od 18.04.2014

Kate 

Wysłany: 27 Wrzeœnia 2014, 16:25   

Ja oczywiście nie odradzam, wręcz polecam, tylko ważne jest, żeby człowiek wiedział, na co się porywa i nie oddawał za miesiąc biednego zwierza dlatego, że "hałasuje w nocy" - jest nocny, to hałasuje - "zjadł ściany i drzwi" - gryzoń, więc zjadł - "nie daje się głaskać" - to nie kot, jedne dają, inne nie. Musisz poczytać i zdecydować, czy to jest zwierzę dla Ciebie :D

Ethelen 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 27 Wrzeœnia 2014, 23:50   

Polecam zerknąć tutaj: http://stare.forum-szynsz...zyli-vt1706.htm - w skrócie przedstawione co warto rozważyć :)
Ostatnio zmieniony przez Ethelen 28 Wrzeœnia 2014, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  

kasiak010586 

Wysłany: 28 Wrzeœnia 2014, 14:18   

cześć, jak już wcześniej zostało napisane, powinieneś podjąć świadomą decyzję i wiedzieć coś o tych ślicznych futerkach :) jeśli będziesz już wiedział jak się takim stworkiem opiekować, czego potrzebuje i jaki jest charakterek tych zwierzątek i uznasz że jesteś w stanie to zapewnić i nie przeszkadzają ci np nocne hałasy w klatce czy posmakowane (delikatnie mówiąc) ściany to zyskasz wiernego przyjaciela :)

Kate 

Wysłany: 28 Wrzeœnia 2014, 15:32   

kasiak010586 napisał/a:
zyskasz wiernego przyjaciela :)

Zyskasz pana i władcę, który tak Cię zniewoli, że będziesz się cieszył na każde machnięcie wąsami ;)

kaffa 

Wysłany: 28 Wrzeœnia 2014, 17:01   

NO pięknie , Wy znowu o przemocy :roll:
najpierw marchewka a potem kij.....

A tak serio , poczytaj o ich trybie życia , i zobacz czy takie stworzonko jest dla ciebie dobrym kompanem.

ZUZA 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 6 Października 2014, 16:31   

Pewnie ! Mówie Ci polecam Tobie te śliczne Futerka <3 ! Jak si do Ciebie przyzwyczają (nie którym to długo trwa ale mi akurat pare dni :D ) To będzie sama radość ze zwierzaka :) Ja mam go od 19 Września i Mały tak mnie polubił że jak dzisiaj przyszłam ze szkoły to aż sama się zdziwiłam bo jak tylko otworzyłam klatke to wskoczył mi na ręce i siedział (lub spał xD ) tak z pół godziny. Po chwili położyłam go na łóżko weszedł pod koc i sobie spał :) Ja naprawde polecam , I jak Pisali u góry To nie oczekiwój zbyt wiele :/ Niektóre szynszyle nie są pieszczochami i zanim sie zdecydujesz na szyszka to musisz być pewna że nie będzie ci przeszkadzało hałasowanie w nocy , ja sie do tego przyzwyczaiłam i sie nie budze w nocy tylko śpie jak zabita xD .

Szynek- Oczekiwany Szynszylek :)

Odpowiedz do tematu