FORUM SZYNSZYLE :: Czesc Kochani! :)
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czesc Kochani! :)
Autor Wiadomość
Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 4 Października 2011, 21:48   Czesc Kochani! :)

Czesc Kochani! :)

Jestem tu nowa i ciesze sie ze przed zakupem Szarika moglam sie tu tyle o szyszkach dowiedziec :) Dzieki Wam dowiedzialam sie np. o kapielach piaskowych, o przeroscie zabkow i jak temu zapobiegac, o temperaturze jaka szylki powinny miec i wiele wiele wiecej :) Mam nadzieje ze teraz Szarik bedzie sobie ze mna szczesliwie dlugie lata zyl :)

Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko :)

P.S. Do Admina - z gory przepraszam za nie uzywanie polskich znakow, co wynika nie z niedbalstwa, a z faktu, iz posiadam niemiecka klawiature i musialabym wklejac wszystko po literce z tablicy znakow :/ a ze skrotow klawiaturowych na wszelkiego rodzaju forach wychodza "krzaki".
Ostatnio zmieniony przez Mausi 4 Października 2011, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  

Malutka8820 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 4 Października 2011, 23:08   

Witam serdecznie :)

Michal 
Administrator

Wysłany: 9 Października 2011, 01:39   

Mausi, widziałem twój ostatni wpis i z tym brakiem polskich znaków, to będzie problem. Piszesz, że masz niemiecką klawiaturę, ale z tego co widzę to internet masz Polski, nie mam pewności, ale system chyba też. Nieważne jaki masz język Windows, to w twoim systemie operacyjnym można bez problemu ustawiać język w jakim się pisze - wystarczy zmienić na "polski programisty" i wszystkie polskie znaki z klawiszem "alt" wchodzą bez problemu.

:loveszynszyla:

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 9 Października 2011, 10:26   

Spróbuję ooo... działa! :D dzięki! OK to teraz piszę już poprawnie :) a system też jest niemiecki, bo całość kupowałam w Niemczech ;) Internet, jeśli masz na myśli przeglądarkę to na górze również widzę zamiast: Narzędzia, Edycja itd. - Datei Bearbeiten Ansicht itd., a więc również po niemiecku.

A co z moim postem? Odpowiesz tam również?
Ostatnio zmieniony przez Mausi 9 Października 2011, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  

Michal 
Administrator

Wysłany: 9 Października 2011, 18:37   

Hmyyy chętnie bym odpowiedział, ale nie bardzo mam pomysł co to może być. Mogę Ci napisać, żebyś udała się do weterynarza, ale chyba nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ja niestety nie umiem Ci pomóc.

:loveszynszyla:

Odpowiedz do tematu