FORUM SZYNSZYLE :: [NIEAKTUALNE] [POZNAŃ] pilnie potrzebna karma ratunkowa
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[NIEAKTUALNE] [POZNAŃ] pilnie potrzebna karma ratunkowa
Autor Wiadomość
AlinaD
[Usunięty]

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 10:55   [NIEAKTUALNE] [POZNAŃ] pilnie potrzebna karma ratunkowa

Kochani, przykro mi to pisać, ale umiera szynszylkowy samczyk mojej koleżanki, nic nie je po kastracji. Karma ratunkowa to jego szansa na to, że jutro będzie mógł żywy jechać do Wrocławia do dr. Piaseckiego...
Opiekunka chętnie ją odkupi, ale sprawa jest bardzo bardzo pilna.

Jeśli ktoś z was posiada choć troszkę karmy ratunkowej to proszę o kontakt zMartą:

tel : 793099666
fb: https://www.facebook.com/...0799911&fref=ts

PS: Marta jedzie jutro do Wrocławia do dr Piaseckiego i może kogoś zabrać jeśli chcecie...

proszę, puśccie w swiat tą wiadomość wszystkim znajomym z poznania którzy mogą pomóc :( (((
Ostatnio zmieniony przez 22 Czerwca 2014, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  

Alarice 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 11:24   

AlinaD napisał/a:
puśccie w swiat tą wiadomość wszystkim znajomym z poznania którzy mogą pomóc :( (((

Czyli ustalmy - znajoma jest z Poznania i to tam jest potrzebna karma ratunkowa? Nie mogę znaleźć miejsca zamieszkania na jej fb, a Ty też napisałaś dopiero na końcu o tym Poznaniu. Niestety, niezależnie od tego jakie to miasto - nie mam karmy ratunkowej, więc mogę tylko zaciskać kciuki, żeby ktoś taki się znalazł :(

Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

AlinaD
[Usunięty]

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 11:27   

przepraszam, to emocje i faktycznie mało to czytelne.
Oczywiście Poznań... Szylek po kastracji nie je... jutro jedzie do dr Piaseckiego ale dobrze gdyby odzyskał trochę siły przed taką długą podróżą, poza tym jeśli staną jelitka to już nic się nie zrobi... :(
dziękuję za kciuki, kochana :)

radex171 
Aktywni na forum

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 11:27   

już poszła informacja na temat lecznicy, modlić się aby tylko była otwarta i tam mieli karmę...ehhh

Alarice 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 11:28   

A może zmielić karmę, którą je na codzień, jeśli to granulat? Wiadomo, że dużo lepsza karma ratunkowa - ale z braku laku... Wiem, że niektórzy mielili Complete czy Care + i całkiem zdatne do użytku były.

Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

AlinaD
[Usunięty]

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 11:45   

spokojnie :) )) już osoba ze stowarzyszenia z którym wspolpracujemy przekaże karmę w Poznaniu :) ))
dzieki Bogu udało się wszystko szybko załatwić także ogłoszenie jest już neiaktualne, dziekuje Wam za zaangażowanie, kciuki, pomysły i ciepłe słowa ;*

radex171 
Aktywni na forum

Wysłany: 22 Czerwca 2014, 11:50   

trzymamy kciuki :)

Odpowiedz do tematu