FORUM SZYNSZYLE :: Olsztyn
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Olsztyn
Autor Wiadomość
truskaweczka
[Usunięty]

Wysłany: 15 Sierpnia 2010, 13:25   Olsztyn

Witam! Pragnę polecić klinikę weterynaryjną OLWET w Olsztynie, jest to klinika całodobowa, lekarze i asystenci są bardzo mili, mają też specjalistę od małych zwierząt. Sama jestem tam stałą klientką (nie odwiedzam ich często, ale jeśli już to tylko ich)

Oto dane kliniki:

Klinika weterynaryjna OLWET

Kod:
http://www.olwet.pl/

ul. Lubelska 16

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 8.00-20.00

Pogotowie:

Poniedziałek-Sobota 20.00-8.00

Niedziela i święta- całą dobę

TEL./FAX/MAIL

tel. /fax:

+48 89 533-55-73

+48 89 533-55-85

mail: olwet@olwet.pl

Pozdrawiam!

ewel 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 28 Czerwca 2012, 13:50   OLWET

Zdecydowanie polecam OLWET. Znalazłam ją przypadkiem jak potrzebowałam pomocy dla mojego Skippera a było już po 20-tej i każdy inny weterynarz w Olsztynie był zamknięty. Muszę przyznać, że Pani weterynarz miło mnie zaskoczyła ponieważ pomimo, iż na wstępie zaznaczyła, że z małymi gryzoniami nie ma zbytniego doświadczenia to zajęła się moim zwierzakiem wzorowo. Skipper miał wypadek podczas zabawy ze swoją towarzyszką, spadł z krzesła niefortunnie tak że leciała mu krew z noska. Pani weterynarz zmierzyła temperaturę, podała środki żeby nie zrobił się zakrzep dla mojego pieszczocha no i oczywiście zważyła go żeby podać odpowiednią dawkę środków przeciwbólowych. Zaproponowano mi jeszcze dwie wizyty kontrolne na których podawano witaminy i udzielono rad jak zrobić papkę dla zwierzaka ponieważ szczęka to go bolała, że nie chciał jeść. Dzięki tej klinice mój pieszczoch doczekał się córeczki i mam nadzieję że zostanie ze mną przez długi czas. MEGA PLUS dla nich!!!

daqere 
Minimum aktywności na forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 18 Marca 2013, 19:48   

Ja z kolei polecam przychodnię "Pulsar", oto stronka:
http://pulsar.olsztyn.pl/
Do przychodni trafiłam z moim Tuptusiem i uszkodzonym paluszkiem, lekarze są bardzo przyjaźni, a jak Pani doktor Barbara sama przez pięć lat miała szynszyla, i opowiadała jak to drzwi w przychodni podgryzał:). Szylek miał usunięty paluszek, ranka malutka świetnie się goi i przy okazji pokazała też jak kontrolować czy mu się pierścienie nie robią. Z pewnością jeśli znów będzie potrzebna pomoc tam wrócę i wiem że Tuptuś jest tam mile widziany:)

Odpowiedz do tematu