FORUM SZYNSZYLE :: Tychy Weterynarz dla małych i dużych - polecam!
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Tychy Weterynarz dla małych i dużych - polecam!
Autor Wiadomość
GrzesiuŻar 
Aktywni na forum

Wysłany: 22 Marca 2012, 14:33   Tychy Weterynarz dla małych i dużych - polecam!

Cześć,

polecam od siebie przychodnię Panaceum w Tychach.

Strona internetowa:
Kod:
http://panaceumtychy.republika.pl/

Czynni całą dobę pod tel , ceny mają normalne a w porównaniu do innych klinik choćby tej największej z Katowic mają dużo więcej zamiłowania do leczenia zwierzaków. Uleczyli już kilka szylek choćby z połamanymi łapkami. Mają bardzo dobry i ostry rentgen i w ogóle kupę sprzętu nowego bo otwarte mają może 5 lat. Klinikę prowadzi małżeństwo, koło 30 lat oboje, bardzo sympatyczni.

Tak więc polecam ich jak najbardziej, ja zawsze jeżdżę tam, odkąd do nich trafiłem rok temu :)

Tychy ul. Filaretów 20

tel (032) 227 07 77 CZYNNY CAŁĄ DOBĘ

Prosimy o telefoniczne umawianie wizyt

"Pestka" (standard) - 24.02.2007
u nas od 25.02.2012, przyjechała aż ze stolicy :)
Ostatnio zmieniony przez Michal 22 Marca 2012, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  

małgosia 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 27 Lutego 2013, 19:35   Wspaniały lekarz

Dziś jesteśmy po kolejnej wizycie w lecznicy Panaceum no cóż pan doktor nie miał dla nas dobrych wieści cukrzyca jest i to nie mała poradził jak karmić wyjaśnił czego się można spodziewać. Ale profesjonalizm lekarzy w tej lecznicy jest na najwyższym poziomie podejście do zwierzaczków naprawdę super konkretne badania solidne nie powierzchowne i postawiona diagnoza oparta na dokładnych badaniach. Żałuję , że od razu nie trafiłam z moim Titusiem tutaj nie przechodziła by tych męczarni a mogło się skończyć i śmiercią dopiero pan doktor postawił diagnozę zmienił leczenie i teraz mój szynszylek dochodzi do siebie. Ujeło mnie podejście i dociekliwość , solidne badanie a mam porównanie na poprzedniej lecznicy.Jeśli coś się dzieje z szylkami to z całego serca polecam tą lecznicę i lekarzy jest tam też wspaniała pani doktor , która serce wkłada w pracę jaką wykonuje razem z mężem w dodatku pełnią dyżur całodobowo co jest ważne w razie nagłych problemów i cenowo też ok.

małgosia 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 28 Lutego 2013, 08:45   najlepsza lecznica w okolicy fachowi weterynarze

Polecam lecznicę Panaceum w Tychach ul. Filaretów 20 super fachowcy ludzie , którzy z pasją zajmują się zwierzątkami. Odpowiednie podejście do zwierzaczka i dobrze wyposażona lecznica bardzo fachowa pomoc, cenowo ok. Bardzo polecam młode małżeństwo tam pracuje ale super ludzie po prostu profesjonaliści

Odpowiedz do tematu