FORUM SZYNSZYLE :: Katowice
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Katowice
Autor Wiadomość
Mausi 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 50 razy
Wysłany: 7 Lutego 2013, 23:02   Katowice

O D R A D Z A M !!!!:

Klinika Weterynaryjna Brynów Krzysztof Czogała

40-585 Katowice
ul. Brynowska 25c

Mimo kilkukrotnego dopytywania się o niektóre dobitne objawy wskazujące co najmniej na problemy neurologiczne i sugerowania diagnozy lekarzom: wylewu krwi do mózgu (po konsultacji z kliniką w Bielsku) oddali mi szynszylka w jak to określelili: "stanie stabilnym", według dnia nich wymagał tylko dogrzewania i dokarmiania oraz zgłoszenia się do nich dnia następnego na podanie antybiotyku... po około 2 godzinach od przywiezienia go do domu dostał ataku agonii... nawet reanimacja już nic nie dała...

Lekarz prowadzący: Rybicki

Dlaczego te konowały nie umieją pomóc, a z uśmiechem na twarzy biorą grube pieniądze...?

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

aurraya 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 12 Marca 2013, 21:30   

Przychodnia Weterynaryjna Marwet ul. Warszawska 63 , tel. 032 782 40 82 Dr Szymon Najdora

Jesteśmy z Miszką po pierwszej wizycie i szczerze mogę polecić pod kątem podejścia do maluszka, kompetentnego wywiadu przed jakimkolwiek następnym krokiem, a samo badanie... delikatnie i dokładnie ( Ja spędziłam 1,5 h w gabinecie) Ponadto na miejscu od razu robią badania i RTG.

Odpowiedz do tematu