FORUM SZYNSZYLE :: Wasze oczekiwania
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Michal
6 Kwietnia 2014, 01:59
Wasze oczekiwania
Autor Wiadomość
Michal 
Administrator

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 07:05   Wasze oczekiwania

Bardzo będę wdzięczny za wszelkie głosy krytyki - chcę żebyście napisali mi co wam na forum się nie podoba pod względem technicznym, co należało by zmienić lub usprawnić. Proszę nie piszcie, że wszystko jest OK, bo nie jest, co podczas codziennej pracy na forum was drażni im bardziej będziecie brutalni dla mnie tym lepiej.
Ja już spisałem sobie kilka zadań do poprawienia które zauważyłem, ale naprawdę potrzebuję też waszej opinii, może widzieliście jakąś funkcjonalność na innym forum, która wam się spodobała, tu jej nie ma?

Przypominam, pytam o techniczny aspekt działania forum, a nie że komuś temat usunąłem, to możecie skarżyć się zawsze.

P.S. jest dział instrukcje obsługi forum, porady tam pojawiające się robię na podstawie zadawanych przez was pytań, może trzeba jakieś inne instrukcje funkcji opisać, lub obecne są niejasne - pisać w tym temacie.

DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!

:loveszynszyla:

Eev 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 07:31   

Dobra, to ja zacznę, lubię marudzić.
Jako użytkownik smartphona wnoszę o "skompresowanie" forum. Wiele kategorii znajdujących się na głównej stronie dałoby się wcisnąć w jedną (chociażby weterynarzy, uważam za zbędne podzielenie na województwa na pierwszej stronie, IMO lepiej będzie weterynarze>województwa. ). Druga sprawa, to "loading" przy poruszaniu się na forum. Osobiście uważam to za nikomu niepotrzebny efekciarski bajer sprawiający, że forum się dłużej ładuje.
Trzecia sprawa, to reklamy. Wiem, że forum musi się z czegoś utrzymywać, ale raz - na górze forum (tam gdzie w tej chwili są życzenia, wiec nie ma problemu na tę chwilę), sprawiają, że człowiek nie może trafić w odpowiedni temat, bo nagle się załadowały. A patrzenie 10 minut na wyniki wyszukiwania zanim kliknie się w temat chyba też mija się z celem. Druga sprawa to temat tych teklam. Nie wiem, w jakim stopniu można je kontrolować, ale jakś blokada na NSFW być powinna. Ogółem ze wszystkich forum na których jestem, to pobija rekordy czasowe w ładowaniu strony i przekierowaniu do najnowszego postu w temacie po wyszukiwaniu. A jestem na ilości sporej, nie tylko o tematyce szynszylowej i wchodzę nie tylko z telefonu. :P Skórka też mi się nie podoba, ale to już prywatna opinia xD .

Dwa lata, dziesięć miesięcy, dwa tygodnie, jeden dzień...

Michal 
Administrator

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 07:45   

Eev, Dzięki, częściowo Ci odpiszę, resztę dodaję do listy

Eev napisał/a:
Wiele kategorii znajdujących się na głównej stronie dałoby się wcisnąć w jedną

Szczerze, to myślałem o tym, i nawet już kiedyś były rozmowy z pozostałymi administratorkami niestety nic mądrzejszego niż jest nie wymyśliliśmy. :/ Trzeba będzie założyć oddzielny temat i pomyśleć nad tym
Eev napisał/a:
chociażby weterynarzy, uważam za zbędne podzielenie na województwa na pierwszej stronie
jasne masz 100% racji, zmienię to - jeszcze nie wiem jak, ale zmienię.
Eev napisał/a:
Druga sprawa, to "loading" przy poruszaniu się na forum. Osobiście uważam to za nikomu niepotrzebny efekciarski bajer sprawiający, że forum się dłużej ładuje.
jeżeli jego nie będzie to forum będzie ładowało się dokładnie tak samo długo, ten bajer, nie ma wpływu na czas ładowania, w większości przypadków długi czas ładowania się forum to zdjęcia umieszczane na serwerach zewnętrznych np.: imageshack. Pocieszę was, że już nad skróceniem czasu ładowania się forum podjąłem pewne kroki, na razie jest analiza problemu.
Eev napisał/a:
Trzecia sprawa, to reklamy Wiem, że forum musi się z czegoś utrzymywać

Reklam, nie ma i zapewne nie będzie, chyba, że znajdę sponsora strategicznego, ale będą one tak zrobione, żeby problem opóźnionego ładowania się powtórzył, forum jako takie w stu procentach utrzymuje się z moich prywatnych funduszy, a reklamy była wyłącznie na nagrody w konkursie, niestety przyniosły one więcej szkody pożytku.
Eev napisał/a:
to pobija rekordy czasowe w ładowaniu strony i przekierowaniu do najnowszego postu w temacie po wyszukiwaniu

:-/ zasadniczo to przy postach nie mających dużej ilości zdjęć forum ładuje się bardzo szybko, ale tak jak pisałem analizujemy sytuację i zrobimy co będzie można w celu przyspieszenia ładowania, przeprowadzę jeszcze analizę dla wolnych łączy internetowych.

Eev napisał/a:
Skórka też mi się nie podoba, ale to już prywatna opinia
taka jest i innej nie będzie ;-) , dla mnie ona się podoba, temat skórki był tu http://stare.forum-szynsz...forum-vt866.htm zachęcam do dyskusji

Eev, Cieszę się, że napisałaś, może zachęci to innych do "marudzenia" ;-)

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 09:20   

No to teraz ja :)
Kiedyś rozmawialiśmy nt dopisywanych postów przez danego użytkownika. Dla przypomnienia: chodzi o to aby dopisek w danym temacie był widoczny tak jak każdy nowy wpis. Problem z tego co pamiętam polegał na tym, że ludzie nabijali sobie w ten sposób ilość napisanych postów. Miałeś jednak popracować (obiecywałeś!) nad tym żeby dopiski nie doliczały się do ogólnej liczby postów ale żeby były widoczne w postach nieprzeczytanych.

Druga sprawa.
SB okno jest duże i to jest super, ale jeśli chcę przeczytać coś co zostało napisane wyżej jakby poza widokiem bieżącej rozmowy, a w tym samym czasie trwa wymiana zdań (czasami jak wiesz bardzo aktywna i wielowątkowa) :) , to niestety czytanie wcześniejszych wpisów jest wtedy niemożliwe, bo przy każdym nowym wpisie następuje powrót do tego właśnie wpisu.

Poza tym jak dla mnie kwestia reklam problemem nie jest chociaż ich nie lubię, ale liczy się tzw wyższe dobro :)
Wygląd forum też mi odpowiada. Jest dosyć proste w obsłudze, a jeśli są jakieś problemy to wystarczy przeczytać instrukcję i wszystko jest jasne.

To chyba tyle.

Dyzio i Franio

Michal 
Administrator

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 09:36   

Aniutka napisał/a:
Kiedyś rozmawialiśmy nt dopisywanych postów przez danego użytkownika...Miałeś jednak popracować (obiecywałeś!)

I zająłem się tym, rozmawiałem z Michałem Widmo, to jest super mózg i powiedział mi, że taka modyfikacja była by bardzo, ale tak naprawdę bardzo pracochłonna, miał pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem alternatywnym, co przynajmniej częściowo by zniosło ten problem, ale... OK, temat powróci na wokandę, już dopisuję do listy.
Aniutka napisał/a:
SB...przy każdym nowym wpisie następuje powrót do tego właśnie wpisu.

:-/ i tu jest kłopot, tym też się zajmowałem i nie ma z tego żadnego dobrego rozwiązania, bo albo wydłużyć czas odświeżania, co będzie utrudniało dynamiczną rozmowę, albo hmyyy nie wiadomo właśnie co z tym zrobić, ale dopisze do listy i będziemy nad tym myśleć, choć przyznaję szczerze, że obydwie zgłoszone przez Ciebie sprawy należą do naprawdę trudnych i będą odłożone na koniec, ale obiecuję się tym zająć ponownie.
Aniutka napisał/a:
To chyba tyle.

Jak się komuś coś jeszcze przypomni, to można się dopisywać ;-)

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 11:53   

To ja dopiszę, żeby nie umknęło, coś co już wspominałam na SB, że przydały by się tam emotki ;)

Co do reklam, które miały by ewentualnie się jeszcze pojawić, to może powinny być tematyczne, tzn. np. sklepów zoologicznych, producentów karm, weterynarzy, itp., myślę, że wtedy nawet z zainteresowaniem ludzie by zaglądali na ich ofertę ;)

Szukajka jest niestety także bardzo niedoskonała... wpisując więcej niż jeden wyraz gubi się już totalnie, mimo zaznaczenia wyrażenia według wskazówek w " ", żeby szukała całej frazy i tak wyszukuje pojedyncze słowa. Powiem szczerze, że niejednokrotnie ciężko mi przy jej użyciu cokolwiek znaleźć.
Mogłaby też znajdując konkretny wyraz w tematach mających X stron ustawiać się już na stronie, na której po raz pierwszy wspomniany wyraz się pojawia, a nie trzeba samemu przklikać każdą stronę, żeby w ogóle zobaczyć gdzie jest zaznaczenie. Nie wiem jak to od strony technicznej będzie wyglądało, ale może dało by radę stworzyć przycisk "Pokaż następny" tak jak np. w Wordzie???

Reszta uwag została już wyżej wymieniona ;)

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

kara 
Aktywni na forum

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 12:22   

hmm a może coś zrobić takiego , (jak widziałam na innym forum) że dawać taki jakby punkty za dobre odpowiedzi wtedy osoby początkujące wiedziały by do kogo ewentualnie mogą napisać w razie pytań , żeby nie robić zbędnego bałaganu na forum , (zakładanie nowych tematów) ..

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 12:29   

kara, a czy wiesz na jakich zasadach to przydzielanie punktów się odbywa? To znaczy kto ocenia, które odpowiedzi są dobre a które nie?

Dyzio i Franio

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 12:32   

z resztą u nas jest "pomógł" tylko ludzie rzadko w to klikają...

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

kara 
Aktywni na forum

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 14:04   

Mausi, no właśnie nie zauważyłam , żeby pisało przy którymś z użytkowników "pomógł" .
Aniutka, chodziło mi bardziej o to , żeby np. Admin wyznaczył osoby bardziej "doświadczone" w chowaniu szynszylków , takie osoby do których nowi właściciele mogli by zadawać prywatne pytania.
Chociaż w sumie zauważyłam , że użytkownicy początkujący piszą prywatne wiadomości , sama dostałam już kilka pytań prywatnych :) .

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 14:33   

kara, pomógł jest w innych postach niż taki jak ten czy takich jak ankiety. Każdy inny temat ma możliwość przydzielania "pomógł" tylko tak jak pisze Mausi, rzadko są przydzielane, poza tym to dosyć subiektywna ocena.

Dyzio i Franio

Quiet 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 15:05   

Wyznaczanie osób przez admina jest raczej mało realne. sami lepiej wiemy w którym temacie możemy udzielic pomocy a w którym raczej nie.
Ostatnio zmieniony przez Quiet 2 Stycznia 2013, 15:13, w całości zmieniany 2 razy  

Mariusz28 

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 16:00   

Aniutka napisał/a:
kara, pomógł jest w innych postach niż taki jak ten czy takich jak ankiety. Każdy inny temat ma możliwość przydzielania "pomógł" tylko tak jak pisze Mausi, rzadko są przydzielane, poza tym to dosyć subiektywna ocena.

Moim zdaniem "Pomógł" jest bardzo fajnym bajerem, dzięki któremu możemy w pewien sposób podziękować za pomoc. Problem polega na tym, że ta funkcja jest mało zauważalna i wymagała by pewnej poprawy, bo naprawdę mało użytkowników wie o tej funkcji ;-)

kammax 

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 16:06   

No to teraz ja sie wypowiem, aby nie było, że się nie udzielam. W kwestji reklam - mogą być ale jak ktoś wcześniej napisał tematyczne tz. z jedzonkiem i akcesoriami dla naszych pupili - czasami w ten sposób można trafić fajną promocję. Ogólnie szata forum jak dla mnie jest jasna i przejżysta, denerwuje mnie automatyczne co jakiś czas wylogowywanie z forum- da coś się z tym zrobić? Zdarza mi się czasami , że pisze posta - zanim go wyedytuję, dodam zdjęcia i chcę wysłać to mnie wylogowuje i musze zaczynać od nowa. :570:

kaffa 

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 16:59   

Załóżmy wątek chetnie pomoge i w nim dzedziny w jakich czujemy sie pomocni , niech kazdy sam się określi w czym czuje się ekspertem.
Super było by gdyby do nas dołaczył jakiś weterynarz, który by pomagał w trudnych przypadkach. Oj wtedy to byli byśmy mocarni :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kaffa 2 Stycznia 2013, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

Angelikus 

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 17:20   

Witam ;)
Dziękuję, za przypomnienie, że znów coś, gdzieś odciągam ;) a już się ucieszyłam, że nie będzie nagonki na mnie , po tym jak grzecznie zagłosowałam w konkursie ;)

A tak już na poważnie.
To w sumie drażni mnie opcja otwierania każdego tematu w nowej karcie. dajmy na to teraz, zamiast zakopać się w jakąś podstronę mam otwarte 4 nowe okna, i jest to troszkę denerwujące. Chyba, że to cosik z mojej winy???

hmmm i może fajnie gdyby można było udostępniać, czy polubić na fB??? wiem, że nie wszyscy przepadają za społeczniowkami, ale może dałoby to szansę dotarcia do forum szerszemu gronu użytkowników???

I jeszcze gdyby nie był to problem fajnie gdyby znalazło się miejsce na jakieś banery charytatywne na rzecz zwierzątek wszelakich???

I przy okazji, że już się wypowiadam dziękuję bardzo Założycielom Forum, bo właśnie dzięki tej stronie miałam szczęście natrafić na Osóbkę, dzięki której po moim mieszkaniu szusuje 2 przecudowne szynszyle ;)

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 17:26   

Angelikus, co do kolejnych kart to są zwykłe ustawienia przeglądarki a nie wina forum ;)

Angelikus 

Wysłany: 2 Stycznia 2013, 17:36   

Hmmm no właśnie tez tak podejrzewałam, ale zbiło mnie z tropu, bo tylko tutaj tak rozrzuca mi okna...
W takim razie przepraszam, za niepotrzebne oczernienie ;)

Michal 
Administrator

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 00:12   

Mausi napisał/a:
co już wspominałam na SB, że przydały by się tam emotki

Nie zapomniałem są na liście i zrobię wszystko, żeby były.
Mausi napisał/a:
Szukajka jest niestety także bardzo niedoskonała...

Jest już na liście, palny są żeby ją jakoś udoskonalić - nie zapominajcie, że na forum jest spis wszystkich tematów
kara napisał/a:
dawać taki jakby punkty za dobre odpowiedzi

Są punkty "POMÓGŁ" u nas w przeciwieństwie do innych for już dawno zrobiłem, że "pomógł" każdy może przydzielić (a nie tylko autor tematu) jeżeli jakaś odpowiedź jest dla niego wartościowa.
Quiet napisał/a:
Wyznaczanie osób przez admina jest raczej mało realne.

Niestety Quiet, ma rację - dopisze twoją propozycję, ale nie sądzę, że coś się zmieni w tej materii ;-)
kammax napisał/a:
denerwuje mnie automatyczne co jakiś czas wylogowywanie z forum- da coś się z tym zrobić?
Automatyczne wylogowywanie musi pozostać, w tej chwili jest to 25 minut, ale jeżeli namęczyłaś się, napisałaś, klikasz wyślij i masz info "sesja wygasła", to po prostu cofnij w przeglądarce stronę i wszystko się pojawi, otwierasz nowe okno, logujesz się i znowu wysyłasz. Zrobię instrukcję do tej opcji.
kara napisał/a:
Chociaż w sumie zauważyłam , że użytkownicy początkujący piszą prywatne wiadomości
Bardzo tego nie lubię, sam dostaję często e-maile lub PW z pytaniami o poradę od tego jest forum i na forum wszelkie porady powinny się znajdować, mogę was jedynie prosić, o ograniczenie takich pomocy do wskazania miejsca na forum, gdzie odpowiedź się znajduje, lub gdzie należy zadać pytanie. Pod tym względem mam doś radykalne poglądy i na PW powinny iść wiadomości które w żaden sposób nie nadają się na publiczne, a porady szynszylowe powinny być omawiane wyłącznie na forum.
kaffa napisał/a:
Załóżmy wątek chetnie pomoge i w nim dzedziny w jakich czujemy sie pomocni
:-? no nie wiem jaki by to miało mieć cel, nowe osoby pewnie do niego nie zajrzą, a tak jak ty jesteś bardzo aktywna i czytasz wszystkie posty to i tak odpowiesz na pytania na których się znasz, na razie nie dopisuję do listy, czekam na opinie innych w tej dokładnie sprawie.
Angelikus napisał/a:
opcja otwierania każdego tematu
masz źle ustawioną przeglądarkę, albo coś innego przypomnij mi się na PW to pomyślę jakie mogą być tego powody i podeślę Ci rozwiązanie tego problemu, ale to na pewno nie wina forum ;-)
Angelikus napisał/a:
może fajnie gdyby można było udostępniać, czy polubić na fB
do osób nielubiących społecznościówek należę i ja, ale nie jest to powodem niebycia na FB, poprostu nie dał bym rady fizycznie ogarnąć jeszcze jednego medium. Prawdę mówiąc to myślałem o tym będzie to jeszcze rozpatrywane, ale musiał bym mieć kogoś kto poprowadzi w całości sprawy związane z FB i to społecznie, to musiała by być poważna deklaracja na długi czas, a nie na miesiąc, czy dwa. Na razie jest Google+1 zauważ, że przy każdym poście jest szaro-czerwona ikona g +1 klikając w nią wzmacniamy forum w wyszukiwarce google, niestety jak ostatnio sprawdzałem to 9 osób kliknęło w ten przycisk - to jest moja osobista porażka, wiązałem z tym duże nadzieje.
Angelikus napisał/a:
I jeszcze gdyby nie był to problem fajnie gdyby znalazło się miejsce na jakieś banery charytatywne na rzecz zwierzątek wszelakich

zasadniczo, to wszelkie takie akcje można ogłaszać na forum w "HYDE PARK" ale problem jest, że jak wybierać kogo wyświetlać w banerach, a kogo nie. Organizacji działających na rzecz zwierzątek jest niemiłosiernie dużo (to dobrze) a miejsce na forum dość ograniczone.
Angelikus, pamiętaj, że jeżeli masz jakieś problemy z działaniem forum, to zawsze można do mnie napisać, zawsze pomogę w miarę możliwości ;-)

Mausi 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 00:36   

Zauważyłam także, że od jakiegoś czasu najpierw otrzymuję maila z informacją o nowym poście, a jego w rzeczywistości mimo wielokrotnego odświeżania strony w nieprzeczytanych na górze nie widzę... Mam otwartego outlooka cały czas, dlatego na bieżąco widzę kiedy przychodzą maile i co dziwne są one pierwsze od informacji na forum, która pojawia nieraz nawet po około 5 minutach od maila, a jak wiadomo chwilę jeszcze trwa samo ściągnięcie maila ze skrzynki internetowej do outlooka.
Czy ktoś też coś takiego zauważył?

Michal 
Administrator

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 04:24   

Mausi napisał/a:
najpierw otrzymuję maila z informacją o nowym poście, a jego w rzeczywistości mimo wielokrotnego odświeżania strony w nieprzeczytanych na górze nie widzę

Czekam na info od was, czy też macie taki problem.

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 08:56   

Mnie nigdy taki problem się nie zdarzył

Dyzio i Franio

emilu1604 
Niezwykle aktywni na forum

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 12:50   

kammax pisała o automatycznym wylogowywaniu. Ja też miałam na początku z tym problem, ale w miarę go rozwiązałam, nie loguję się na stronie głównej tylko wciskam przycisk "zaloguj" ten przy "rejestracji" i tam wpisuję nick i hasło i zaznaczam dziubkiem "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie". W ten sposób forum mi się w ogóle nie wylogowuje. Ale na początku też miałam problem ze znalezieniem tej możliwości i może lepiej by było, gdybyś Michale taki dziubek ustawił przy logowaniu na stronie głównej. To by może zmniejszyło problem :-)
Jeszcze coś mi wpadło do głowy, skoro nie trzeba już pisać linków do stron zewnętrznych w "[code] /code]" ,to chyba można usunąć ten przycisk w edytorze tekstu. Jak coś mi się jeszcze przypomni to się tym podzielę :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez emilu1604 3 Stycznia 2013, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  

Michal 
Administrator

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 20:16   

emilu1604 napisał/a:
gdybyś ... taki dziubek ustawił przy logowaniu na stronie głównej

ten "dzióbek" tam jest pomiędzy polem na hasło, a przyciskiem zaloguj, tylko faktycznie ktoś kto nie zna dobrze tego skryptu, nie ma szansy zakumac o co chodzi. Widzisz, to była bardzo cenna uwaga - dopisuję do listy, coś spróbuję z tym zrobić.

emilu1604 napisał/a:
skoro nie trzeba już pisać linków do stron zewnętrznych w "[code] /code]

Zasadniczo, to ten przycisk jest w standardzie ze skryptem i w nielicznych przypadkach się przydaje, ale OK też nad tym pomyślę, może faktycznie warto go usunąć :-?

beucioo 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 3 Stycznia 2013, 21:26   

To ja sie jeszcze dopiszę do uwag dotyczących forum.

Pierwsza rzecz która mnie sie nasuwa to zbyt duża liczba tematów głównych na forum (poruszany temat przez Eev). Można byłoby to podzielić na mniejszą ilość kategorii co pozwoliłoby na łatwiejsze poruszanie się po forum. Dobrą uwagą było o weterynarzach, którzy zajmują bardzo dużo miejsca. (nie ukrywam, że znalazłam to forum właśnie gdy miałam problemy zdrowotne z moja szyszka).

Druga sprawa która myślę usprawniłaby działanie forum to możliwość otrzymywania maili z informacją o pojawiających się nowych wątkach w kategoriach (nie jestem do końca pewna czy takowego nie ma, jednak ja nie otrzymuje tego typu maili).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi