FORUM SZYNSZYLE :: Wasze oczekiwania - edycja 2
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze oczekiwania - edycja 2
Autor Wiadomość
Michal 
Administrator

Wysłany: 6 Kwietnia 2014, 01:07   Wasze oczekiwania - edycja 2

Witajcie,

Ponad rok temu pierwszy raz prosiłem was o szczere opinie i uwagi na temat forum http://stare.forum-szynsz...ania-vt2524.htm
Od tamtej pory wiele się zmieniło, wiele z waszych uwag zostało wprowadzonych, nielicznych z nich niestety nie udało się wprowadzić.

Teraz proszę po raz kolejny o wasze opinie co zmienić pod względem technicznym, zmodernizować na forum, co wam wadzi, przeszkadza, utrudnia życie. Wiem, że na SB często rozmawiacie między sobą o takich trudnościach czy problemach, napiszcie to teraz w tym miejscu, nie szczędźcie słów krytyki na których najbardziej mi zależy.

Rok temu dowiedziałem się przez przypadek, że kilka osób z różnych powodów nie pisało co im przeszkadza, bo się bali, bo nie chcieli mnie urazić itp. Ja was proszę o to abyście pisali, to jest dla mnie ważne i na pewno nie urazi mnie, a tylko odwzajemni moją wdzięcznością.

:loveszynszyla:

Odium 
Administrator

Wysłany: 6 Kwietnia 2014, 20:43   

Ja również zachęcam do opinii, także krytyki gdyż ona niekiedy jest bardziej pomocna niż 'akceptacja' :)
Michał napisał/a:
, bo nie chcieli mnie urazić

Uwierzcie - nie tak łatwo to zrobić :lol:
Pamiętajmy że jest to forum dla Was i to Wam ma być tutaj najlepiej, bo to Wy - użytkownicy, forumowicze tworzycie forum :)
'You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med!'

Alarice 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 7 Kwietnia 2014, 08:26   

Eee... Ja chciałam się odezwać, żeby poprawić nazwę gatunkową szynszyli w nazwach działów, ale ktoś mi wytrącił broń z ręki, bo już jest ok :lol:
Natomiast co jeszcze ostatnio rzuciło mi się w oczy, a poniekąd też jednocześnie zakuło: kolor nazwy działu "Niepokoi mnie" - myślę, że warto by było przedyskutować nieco bardziej zdecydowaną barwę niż ten błękit, bo ja sama - która bywam na forum kilka razy dziennie - złapałam się na tym, że tego koloru po prostu jakoś nie przyuważyłam, a co dopiero mówić o ludziach wchodzących po raz pierwszy, a być może właśnie w poszukiwaniu pomocy. Wiem, że kiedyś był inny kolor, a ten po prostu pasuje do obecnego "wystroju wnętrz" - ale może jakiś trochę bardziej zdecydowany niebieski by tam wrzucić, żeby się troszkę mocniej odcinał? Bo po czerwieniach i różach wyżej, jasny błękit naprawdę ominęłam wzrokiem :D

No, to jak pierwsze koty za płoty to piszcie, toć nie robimy tego złośliwie, ale żeby Nasze (no dobra, Wodza, ale to już prawie jak nasze :D ) Forum było jeszcze lepsze :)

Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

Michal 
Administrator

Wysłany: 7 Kwietnia 2014, 09:21   

OK - kolor to moja wina :wmur: (zbyt długo by tłumaczyć dlaczego) zasadniczo to masz racje powinno być czerwone.
Odium, nie zastrzel mnie, ale czy mogła byś ponownie zmienić kolor na czerwony? Narady ewentualnie zrób w jakimś innym unikalnym... THX

Alarice napisał/a:
No, to jak pierwsze koty za płoty

jak zwykle - dzięki za opinię ;)
Alarice napisał/a:
toć nie robimy tego złośliwie, ale żeby Nasze ... Forum było jeszcze lepsze

dokładnie o to właśnie chodzi :-D

Ethelen 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 7 Kwietnia 2014, 09:43   

ja chciałam zdecydowanie złożyć podziękowania za ponowną łatwość dostępu do forum z komórki :) A tą piękną Odinkową ikonkę może da się wykorzystać w jakiś mniej agresywny sposób?

I tak myślę, że fajnie byłoby założyć osobny temat poświęcony stowarzyszeniu - podpiąć do niego wątki i o kalendarzu i o zlocie, do tego chciałabym zaproponować zrobienie ankiety na nazwę stowarzyszenia. Do końca tyg, powinnam umieścić projekt statutu w osobnym wątku. Może będzie można je jakoś spiąć oraz tak jak w przypadku działu pomocowego nadać dostęp tylko zalogowanym użytkownikom?

Michal 
Administrator

Wysłany: 7 Kwietnia 2014, 09:49   

Ethelen,
Generalnie jeżeli jest takie zapotrzebowanie to pisz do nas (ja albo Odi), na pewno założymy oddzielny dział dla stowarzyszenia, myślę też, że będzie potrzebny jeszcze jeden dział narad stowarzyszeniowych mniej publiczny dostępny tylko dla najbardziej zainteresowanych - generalnie to nie jest problem wysyłaj PW co gdzie kiedy potrzebujesz i jak ma sie nazywać ;)

Odium 
Administrator

Wysłany: 7 Kwietnia 2014, 10:54   

Alarice napisał/a:
Ja chciałam się odezwać, żeby poprawić nazwę gatunkową szynszyli w nazwach działów, ale ktoś mi wytrącił broń z ręki, bo już jest ok

Tak :D Dopadłam to któregoś dnia :D
Alarice napisał/a:
kolor nazwy działu "Niepokoi mnie" - myślę, że warto by było przedyskutować nieco bardziej zdecydowaną barwę

Michał napisał/a:
Odium, nie zastrzel mnie

:Zabije: :Zabije: :Zabije:
Zrobiłam czerwoną - bo jaki inny kolor pasuje bardziej, ale Wodzu mnie spacyfikował :lol: Michał, 1:0 dla mnie :lol:
Ethelen napisał/a:
ja chciałam zdecydowanie złożyć podziękowania za ponowną łatwość dostępu do forum z komórki

Kochana, poruszyłam ten temat w naradach administratorów, jest też skrypt który to ułatwia i 'moglibyśmy' na niego przejsć ale... nie moglibyśmy. Jest to bardziej skomplikowane niż wszystkim się wydaje, także i mi... utracilibyśmy najprawdopodobniej mnóstwo rzeczy, między innymi zdjęcia z galerii prywatnych i tych ogólnych, plus zajęłoby to szmat czasu i Wodzu z Boosterem nie daliby rady sami. Tak samo wiele przydatnych modów które mamy tutaj na forum, z których się korzysta na tym skrypcie, nie istnieje na tamten skrypt, więc to forum przez pierwsze miesiące na pewno by kulało niesamowicie.
Ethelen napisał/a:
A tą piękną Odinkową ikonkę może da się wykorzystać w jakiś mniej agresywny sposób?

Ethelen, przepraszam :facepalm: tyle już Boo to zmienia że palnij mnie w łeb, aleeee zgonie na Wodza :idea: tak go zadaniuje że Boo ledwo kręci na zakrętach :facepalm:

Michal 
Administrator

Wysłany: 15 Kwietnia 2014, 22:12   

:szuka: i co cisza, nikt nie ma żadnych zastrzeżeń i uwag do technicznego działania forum? Zasadniczo powinno mnie to cieszyć, ale na początku maja planuję rozpocząć modernizację forum i chciałbym jeszcze usłyszeć kilka uwag ;-)

Odium 
Administrator

Wysłany: 16 Kwietnia 2014, 00:53   

Michał napisał/a:
na początku maja planuję rozpocząć modernizację forum

Bierzcie póki dają!! :D Mówcie póki dobry :lol:

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 16 Kwietnia 2014, 14:42   

Ja podpisuję się obiema rączydłami pod listą, którą Michał przygotował już sobie "zakulisowo" szczególnie pod:
1. usunięciem info że ktoś dodał nowe zdjęcie (ale nie wiadomo kto) albo zamiast usuwać to przekierować do odpowiedniej galerii w której fota została dodana.
2. pod rozwiązaniem dot. informacji o przeniesieniu wpisu do odpowiedniego postu (w sytuacji, gdy ktoś z użytkowników dokona wpisu w niewłaściwym temacie).

Może komuś z was coś jeszcze przeszkadza-wkurza czy utrudnia korzystanie z forum.
Piszcie póki czas.

Dyzio i Franio

Booster 
Administrator

Wysłany: 17 Kwietnia 2014, 08:10   

Wszystko OK :roll: nic nie trzeba zmieniać :D 8-)

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 17 Kwietnia 2014, 13:56   

Booster, Ty nie masz prawa głosu w tym temacie :idea:

Dyzio i Franio

Yoshiko 

Wysłany: 22 Kwietnia 2014, 15:30   

...no tak...Yoshi i jej skleroza... :P ...miałam napisać już kulka dni temu odnośnie kolorowej pisowni w SB... ;) ...czy dałoby się zrobić tak, aby nie trzeba było za każdym razem zaznaczać koloru i/lub pogrubienia czy kursywy?
...Obecnie aby napisać kolejny post w tym samym kolorze - np. fioletowym - trzeba przełączyć na inny i znów wrócić do fioletowego... ;)

Kourin :serce: - ze mną od 16.01.2012
Saki :serce: - ze mną od 12.01.2013
Hotaru :serce: - ze mną od 9.08.2013
Shinju :serce: - ze mną od 10.04.2014
Risa [*]...16.12.2011 - 7.04.2013... :( - na zawsze w moim :serce:

Odium 
Administrator

Wysłany: 22 Kwietnia 2014, 15:51   

Yoshiko, chodzi Ci o to aby ustawiac kolor jednorazowo tak? Tak jak na czaterii? Że przy wejściu ustawiasz sobie kolor i cały czas już piszesz nim? mie tak jak tutaj za każdym razem trzeba klikać na wybrany ?

Yoshiko 

Wysłany: 22 Kwietnia 2014, 15:59   

Odium, dokładnie o to chodzi...pięknie to ujęłaś... :lol:

Michal 
Administrator

Wysłany: 22 Kwietnia 2014, 16:03   

Ok dodaję do listy, SB pewnie będzie przerabiane wze względu na inne modyfikacje więc od razu zlecę poprawienie tego.
odp. na twoje pytanie brzmi: na 90% będzie to zrobione ;)

elkasia2 

Wysłany: 26 Kwietnia 2014, 20:29   

A ja to bym chciała, żeby jak wchodzę w galerie zdjęć użytkowników sortowało listę według ostatnio dodanego zdjęcia, bo i tak, jak widzę, że coś nowego się pojawiło, to zawsze w ten sposób sortuje, żeby się zorientować u kogo mogę zobaczyć "fotonowości" ;)

Miguś - ur. 02.06.2013, z nami od 12.10.2013
Efik - ur. 07.10.2013, z nami od 23.12.2013
Elmo - ur. 25.01.2014, z nami od 18.04.2014

Michal 
Administrator

Wysłany: 26 Kwietnia 2014, 21:02   

elkasia2, dzięki za wpis :soczek:
Tak to jest już na liście do zrobienia, generalnie w albumie głównym zdjęcia wyświetlają sie wg kolejności, a w galeriach prywatnych jest sortowanie wg "ostatnie zdjęcie" ale trzeba sobie wybrać takie sortowanie ręcznie.

Galerie są na liście do poprawy ;)

relishy 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 30 Kwietnia 2014, 20:40   

Inny szablon do wyboru x|||

Michal 
Administrator

Wysłany: 30 Kwietnia 2014, 22:24   

relishy napisał/a:
Inny szablon do wyboru

:) a ten jest zły? Dopiero co go zmodyfikowaliśmy, daj mu się lekko zestarzeć ;)
http://stare.forum-szynsz...glad-vt3998.htm tu masz temat odnośnie szablonu

relishy 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 30 Kwietnia 2014, 22:42   

Zły nie xD ale bardzo jaskrawy.

Michal 
Administrator

Wysłany: 30 Kwietnia 2014, 23:28   

Dziękuję za twoje zdanie, oczywiście czytam i biorę pod rozwagę każdą opinię, jednak odnośnie wyglądu to jest kwestia gustu, a nie ma możliwości by dla każdego zrobić oddzielny szablon ;)

Kwestię szablonu można kontynuować w temacie jemu przeznaczonym, czekam na dalsze uwagi odnośnie działania forum tak jak pisałem w pierwszym moim poście ;)

Yoshiko 

Wysłany: 1 Maj 2014, 11:21   

relishy napisał/a:
Zły nie xD ale bardzo jaskrawy.

...ja się już przyzwyczaiłam i oswoiłam... :P ...sam początek tylko był ciężki...hahaha...a teraz jest cudny i piękny... :lol:

[ Dodano: 1 Maj 2014, 19:45 ]
...a skoro już poprawiamy grammar to znalazłam jeszcze - "POSZUKUJĘ TRANSPORTU DLA SZYNSZYLKA"...zwyczajnie chyba umknęło ;) i powinno być dla Szynszylki :P :roll:

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 1 Maj 2014, 19:17   

Yoshiko napisał/a:
powinno być dla Szynszylki :P :roll:
raczej dla szynszyli :)
Nie jestem pewna ale przy zdrobnieniach formy chyba się zmieniają i dopuszczalny staje się szynszylek :)

Dyzio i Franio

Yoshiko 

Wysłany: 1 Maj 2014, 19:35   

Aniutka napisał/a:
Nie jestem pewna ale przy zdrobnieniach formy chyba się zmieniają i dopuszczalny staje się szynszylek

...o ile "szynszylek" jest podane w liczbie mnogiej, a nie pojedynczej - jest poprawnie... ;) :P ...w przeciwnym razie powinno być szynszylki...zdrobnienia nie uprawniają do zmiany poprawnej formy... :) ...tak więc w tym przypadku powinno być dla - tej - szynszylki, a nie - tego - szynszylka... ;)

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko 1 Maj 2014, 19:47, w całości zmieniany 4 razy  

Odpowiedz do tematu