FORUM SZYNSZYLE :: Moja zgraja
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Moja zgraja
Autor Wiadomość
natalka_0827 
Aktywni na forum

Wysłany: 24 Listopada 2012, 13:27   Moja zgraja

Hej :)
W skład mojego zwierzyńca wchodzą:
Trzy koty: Puszek (emeryt), Tygrys ( zwany Rufusem, zawodowy włóczęga), Manson (imie zobowiązuje ;-) )
Pies: Lord (mój towarzysz spacerów na pola, łąki itp.)
I oczywiście szynszylka: Falka (humorzasta i ciekawska panna)
:-)
A jakie są wasze zwierzaki? ;-)

( Mistle- pink white, ur 28.08.2012
Falka- standard, ur 02.2012- zm 06.2013)

kaffa 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 53 razy
Wysłany: 24 Listopada 2012, 18:08   

Fantastyczna ekipa
ja mam 3 zwierzaki mąż - wybitny samiec alfa rodziny, trudno określić rasę tego stworzenia, syn mieszanka wybuchowa, Adhd zmieszane z odrobiną męskiej miłosci i rozczulającej sodkości, i szynszyla - Tusia, Mysz mc Mission, ktora też jest samicą ,ale musi sie urkywać bo syn chcial samca. A ilość samic i samców powinna być zrównoważnoa w rodzinie :lol:

natalka_0827 
Aktywni na forum

Wysłany: 24 Listopada 2012, 22:42   

Hihi ;-)
U nas w domu rodzinnym dominują mężczyźni. Nie ma to jak wychowywanie się z czterema braćmi 8-)

kaffa 

Wysłany: 25 Listopada 2012, 07:53   

Dlatego żeby ilośc macic nie było poniżajaco za mała to czekam na kolejną samiczkę. W zasdzie dla równowagi powiniem być samiec, ale rozmnażać to ja za nic nie chcę.
Natalka, jako dziecko zawsze marzyłam żeby mieć dużą rodzne, z siostrą chciałyśmy jeszcze braciszka , albo brata i siostrę, niestety nasze marzenia o rodzeństwie nie zostały zrealizowane, ale i tak cieszę się że mam siostrzyczkę. Cudowne muszą być świeta z taką dużą ilościa osób przy stole. W ogóle chyba zawsze jest wesoło, dużó ludzi to wiecznie jakaś krzątanina, ktoś coś mówi. Ech podziwiam rodziców a wam pozytywnie zazdroszczę :lol:
Natalka ja sie wychowałam z kuzynem,(wiecznie u nas siedział) przynajmniej nie jestem taką ciapą i jak coś mi się popsuję to sobie sama naprawię. Nie boję się wkrętaka, lutownicy i takich tam męskich zabawek. wyszlo mi to na dobre.

natalka_0827 
Aktywni na forum

Wysłany: 25 Listopada 2012, 10:09   

Masz rację Kaffa :mrgreen:
Jak przyjeżdżam do domu, to zawsze się coś dzieje i wszędzie jest tłoczno (a najbardziej w kuchni ;-) ). Kiedyś bym się do tego nie przyznała ale teraz jak jestem z Falcią w Gdańsku, to strasznie za nimi tęsknię. Nawet mój szynszyl woli tam być 8-) ma tyle kotów, które może przeganiać z półek. ;-)

kaffa 

Wysłany: 25 Listopada 2012, 10:23   

Hh he he kurcze jesteś kolejną osobą, która piszę że szynszyl goni koty :lol: .Waleczne te nasze futrzaki.
Ech to musi być fajowe taka ekipa w kuchni :mrgreen: . Koleżanka moja też ma liczną rodzinkę i jak mi opowiada o świetach i innych spotkaniach rodzinnych, to jejku aż by się chciało z boku przycupnąć i poobserwować taki zlocik rodzinny. Mowi że istne wariatkowo :570:

natalka_0827 
Aktywni na forum

Wysłany: 25 Listopada 2012, 10:35   

Falka nie tyle jest waleczna co ciekawska ;-) Moje koty nie boją się psów, a zwiewaja przed szyszą. Pewnie myślą " co to takie?" :mrgreen:
No tak, na takich zjazdach rodzinnych nie brakuje krzyku, dobrego jedzenia i rodziny. Każdy ma coś do powiedzenia ;-)

kammax 

Pomogła: 29 razy
Wysłany: 26 Listopada 2012, 10:12   

Ja też mam niezły zwierzyniec, 3 psy - Psiurek(nie wiem skąd te imię) ma 11 lat wielkość do kolan, psiweteran. Pchełka 4 lata - małe(wielkości chciłała),głośne, rude- wredne. Rubik 1,5 roku,maśc czarna pręgowana, wcelkość do połowy uda, duże ADHD. Do tego kocur Julian(3 lata pręgowany szary) wielik włuczęga i straszny pieszczoch. 2 papugi - nimfy - mają po 1,5 roku- samiec Samy barwy Lutino , samiczka Tuitam barwy perłowej, praktycznie ccały czas poza klatką, w miarę spokojne - biorą orzeszka z ręki ale pogłaskac się nie dadzą. No i 3 szynszyle Zusia, Pestka i Capucino.

Halamka 
Aktywni na forum

Wysłany: 26 Listopada 2012, 17:19   

A to ja się pochwalę,że mam 3 dzieciaczków-dwie dziewczynki i chłopczyka,męża-rasa niezydentyfikowana do dziś,mojego pupila labradora i dwa chomisie a teraz przygotowujemy się do przyjęcia do Naszej bandy szyszorka razy 2,ponieważ na początku roku mieliśmy Edka ale nagle zmarł.A więc taka mała duża rodzinka :-)

Odpowiedz do tematu