FORUM SZYNSZYLE :: chomik SONIA SŁOMKA
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
chomik SONIA SŁOMKA
Autor Wiadomość
monika32 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 31 Sierpnia 2014, 17:41   chomik SONIA SŁOMKA

Witam

Przedstawiam wam drugie moje kochane zwierzątko - chomik syryjski długowłosy (pierwsze to szynszyla LILU SZPILKA).
Kupiona 1 czerwca w sklepie zoologicznym w Kielcach. Bardzo cygańskie zwierzątko - pójdzie na ręce do każdego i co najważniejsze...nie gryzie :)

[ Dodano: 31 Sierpnia 2014, 17:45 ]
od początku lubi towarzystwo ludzi.. to niżej na filmiku łapie drzemkę na rękach u męża

[ Dodano: 31 Sierpnia 2014, 17:52 ]

[ Dodano: 31 Sierpnia 2014, 18:01 ]

Sonia 01.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 298,56 KB

Sonia 02.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 312,05 KB

Ostatnio zmieniony przez monika32 31 Sierpnia 2014, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  

Diablo 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 31 Sierpnia 2014, 18:58   

Ostatnia fotka :lol: ! "wypuszczaj !! bo wyrwę ten pręt" ! :D
Brykiet-Medium Ebony
Escada-Dark/Medium Tan

monika32 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 31 Sierpnia 2014, 20:27   

Diablo napisał/a:
Ostatnia fotka :lol: ! "wypuszczaj !! bo wyrwę ten pręt" ! :D

nerwa ma zawsze takiego jak widzi ze w pokoju są ludziska a jej nikt nie bierze na ręce :-D
muszę ja wziąć na ręce, wygłaskać, wycałować, wyniańczyć i dopiero jest spokój :-D :->

Kate 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 31 Sierpnia 2014, 21:02   

Słodziutka :D żeby się szynszyle tak garnęły na ręce, to bylibyśmy wszyscy szczęśliwi :p

elkasia2 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 31 Sierpnia 2014, 22:44   

Fajowy chomiczek :D moim pierwszym zwierzątkiem w życiu też był chomik syryjski - Pusia :) Bardzo, bardzo ją kochaliśmy, niestety odeszła dość szybko, bo miała wadę serduszka :( Fotki przekozackie :D Zwłaszcza ta ostatnia, gdzie widać chomicze ząbki :D

Miguś - ur. 02.06.2013, z nami od 12.10.2013
Efik - ur. 07.10.2013, z nami od 23.12.2013
Elmo - ur. 25.01.2014, z nami od 18.04.2014

Lolivette 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 7 Października 2014, 00:11   

Cudowna :) Ja postanowilam nigdy nie miec juz zyjatek, ktore odchodza tak szybko :(

Rowniez moje pierwsze malenstwo to byl chomis jak mialam 8 lat :D To byla milosc od 1 wejrzenia! Doslownie! Otworzyli dopiero co zoologa u nas po kilku latach bez. Z kolezankami po szkole zaszlysmy i zobaczylam ja !!!! Szara, z dluga spodniczka...z dziarska mina powiedzialam kolezanka, ze ten chomik bedzie MOJ! wrocilam do domu i wytargalam tate po Muszke do sklepu. Byla niezwykla. Spala ze mna w lozku :) niestety odeszla w wieku 2 lat z powodu grypy :( zarazila sie ode mnie :( jej smiersc byla tragiczna... wyplynelo jej oczko, ale ja odratowalam z mama. Niestety jej organizm byl tak wycienczony, ze po kilku togodniach odeszla od nas we snie :( Wiem, ze to smieszne, ale nie moglam sie pozbierac po jej stracie i sie obwinialam... chociaz wiem, ze rownie dobrze mogla byc zdrowa, a odejsc w tym samym czasie bo przeciez chomisie dlugo nie zyja :(

Odpowiedz do tematu