FORUM SZYNSZYLE :: Panicz Puszek z Rudy Śląskiej (rodzynek między 3 paniami)
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Panicz Puszek z Rudy Śląskiej (rodzynek między 3 paniami)
Autor Wiadomość
Miya 
Aktywni na forum

Wysłany: 31 Sierpnia 2013, 08:50   Panicz Puszek z Rudy Śląskiej (rodzynek między 3 paniami)

Hej hej, pozwoliłam sobie wstawić tu opis mojego Panicza, który jest już w opisie o naszych damulkach :)

Puszek
A dokładniej można by rzec iż jest to szlachcic panicz Puszek. Trafił do mnie jako kulek do adopcji no ale... Po wielkim oburzeniu mojego mężczyzny i proteście iż "ktoś w tym domu musi mieć jaja kiedy mnie nie ma", Puszek został u nas. Zabrałam go z domu gdzie nikt nigdy nie wkładał mu rąk do klatki... Tak więc już chyba rozumiecie dlaczego Panicz jest nietykalski. W domu było kilkoro małych dzieci i kotek, który Puszkowi lubiał uprzykrzać życie. Puszek (z tego co udało mi się ustalić) urodził się 4.09.2010r i jest po ojcu Ebonku. Z tego co mi tu podpowiedzieliście to czarne umaszczenie i szary brzuszek sugerują iż nasz królewicz jest Ebony Light (??). Panicz stwarza pozory że jest groźny i nietykalski, ale w rzeczywistości nasz spaślaczek jest przestraszony do granic możliwości. Po prostu strach maskuje agresją bez pokrycia ;) . Teraz już wiemy że kiedy się stawia i zaczyna na nas wrzeszczeć to tak na prawdę się boi dotyku ludzkiej ręki. Kiedy trzyma się go na rękach główka trzęsie mu się tak bardzo że aż chodzi w prawo i lewo... Ale keidy się go trochę poprzytula, pogłaszcze i powie że nie ma się czego bać to... Nadstawia się do głaskania. Udało nam się osiągnąć sukces, mianowicie możemy spokojnie włożyć rękę do klatki i nawet nie warknie. Przyjdzie powąchać, polizać i sprawdzić czy aby na pewno nie mamy dla niego nic dobrego ;) . Puszek ma jedną wadę - jest złośliwy. Potrafi patrzeć na mnie i wieszając się na kratach wystawić swoje klejnoty poza klatkę i... Nasikać mi na dywan. Nie wiem czy chce trzymać sterylny porządek w swojej klatce czy po prostu robi mi to na złość. Z pasją wywala poidełko i już nie raz przez to spędził całą noc bez wody. Nie, to nie moja złośliwość, tylko zrzuca butelkę kiedy ja śpię i nie ma szans żeby mu ja znowu zawiesić. Poza tym zniszczył już 3 poidełka i jeśli tak dalej będzie to zbankrutujemy na kupowaniu nowych poidełek. Mimo iż wiszą za klatką, książe Pusio zawsze znajdzie sposób żeby butelkę przegryźć. Zmaltretował nawet plastykowy spód klatki. Dlaczego nazywam go paniczem/królewiczem/księciem?? Bo Puszkowi trzeba podstawiać jedzenie pod sam pychol i trzeba mu najlepiej trzymać żeby szanownie konsumował. Spaślaczek chyba nie wie do czego służą przednie łapki. Puszek niebawem zostanie wykastrowany. Nie znam się na rozmnażaniu szylek więc to jedyne wyjście żeby Panicz nie narobił nam multum maluchów. Niestety Puszek zakochał się bez wzajemności (chyba). Zaleca się nałogowo do Loli, która wręcz go zbywa i warczy na niego. Chodzi za nią smętnie, ćwierka i próbuje czasami zajść od tyłu. Ale mimo że Lola jest osłabiona potrafi mu dokopać.

Zdjęcia wszystkich moich kulek znajdziecie w GALERII FACEBOOKOWEJ wystarczy kliknąć :)
Lili - *05.10.2013 z nami od 05.10.2013

Lola - *08.2012- +11.09.2013 z nami od 27.12.2012

Mausi 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 50 razy
Wysłany: 31 Sierpnia 2013, 13:08   

Miya napisał/a:
Potrafi patrzeć na mnie i wieszając się na kratach wystawić swoje klejnoty poza klatkę i... Nasikać mi na dywan.

:593: :053: no nie mogę, co za agent! :-D

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Mariusz28 
Demon aktywności na forum

Wysłany: 31 Sierpnia 2013, 16:59   

Mausi napisał/a:

Miya napisał/a:
Potrafi patrzeć na mnie i wieszając się na kratach wystawić swoje klejnoty poza klatkę i... Nasikać mi na dywan.

no nie mogę, co za agent!

:facepalm: niesamowite stworzonko 8-)

Yoshiko 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 4 Wrzeœnia 2013, 19:40   

Miya, hahah...padłam...nawet nie będę się powtarzać z cytowaniem powyższego zdania... :facepalm: Mega mocarz :lol:

Kourin :serce: - ze mną od 16.01.2012
Saki :serce: - ze mną od 12.01.2013
Hotaru :serce: - ze mną od 9.08.2013
Shinju :serce: - ze mną od 10.04.2014
Risa [*]...16.12.2011 - 7.04.2013... :( - na zawsze w moim :serce:

Odium 
Administrator

Pomogła: 24 razy
Wysłany: 4 Wrzeœnia 2013, 21:43   

Mina desperado i "patrz maleńka co umiem" :papieros:
xD Dobre ziółko z niepozornego Puszka :-D
'You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med!'