FORUM SZYNSZYLE :: Zaproszenie do wywiadów - opowiedz o swoim stadku
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zaproszenie do wywiadów - opowiedz o swoim stadku
Autor Wiadomość
xjolax 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 12 Stycznia 2014, 17:17   Zaproszenie do wywiadów - opowiedz o swoim stadku

Witam wszystkich zgromadzonych ;-)

Jak niektórzy może zauważyli, prowadzę blog poświęcony szynszyli małej. Planuję stworzyć serię wywiadów ze zdjęciami, które będą przeprowadzane z właścicielami szynszyli. Będą one publikowane na moim blogu. Oczywiście daję możliwość autoryzacji tekstu - nic nie idzie bez zgody współrozmówcy.

Nie czerpię z tego żadnych korzyści i zaznaczam, że to jest moje hobby, którym chcę się dzielić i sama dowiadywać się wielu rzeczy.

Interesują mnie osoby, które mają zarówno standardowe kulki, jak i unikatowe, w innych barwach. Dodatkowo zapraszam do zgłoszenia się do mnie osób, które mają nietypowe klatki, ciekawe historie związane z kulkami, takie, które mają większe hodowle, takie, które chcą o coś zapytać lub takie, które po prostu lubią sobie porozmawiać ;-)

Społeczność kochająca szynszyle powiększa się z dnia na dzień, więc sądzę, że warto nawiązywać szersze znajomości, które w przyszłości mogą przekształcić się w coś wartościowego. Szynszyle są dobrym powodem do tego ;-)

zapraszam, piszcie na priv, nie bójcie się ;-)

kontakt szynszylowyswiat@gmail.com

Odium 
Administrator

Pomogła: 24 razy
Wysłany: 12 Stycznia 2014, 22:24   

Ja i Booster jesteśmy za! :P Co prawda nie minął rok od kiedy Boo ma zady, ale mam wrażenie że mamy je już dobre 3 lata, bo tyle się działo, 2 nieplanowane mioty szyszki, kastracja i śmierć jej partnera Tomsonika, niesamowity prezent od Forumowiczów po stracie Tomsona- Kropka, która miała być futrem a uratował ją czarny 'pieprzyk' na kuperku no, a przede wszystkim uratowała ją Aniutka, która wypatrzyła ją w sklepie zoologicznym i zaangażowała całą akcję ;p No i kilku miesięczne, krwawe łączenie dziewczyn, a w międzyczasie tysiące modernizacji klatki :-P
Jeśli uznasz, że może być z tego coś ciekawego to my jesteśmy bardzo chętni ;p
'You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med!'

xjolax 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 12 Stycznia 2014, 22:34   

Jak najbardziej :) odezwę się do ciebie na dniach. Zapraszam też innych, którzy chcą się podzielić.

didaś 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 12 Stycznia 2014, 22:40   

My z Bazylim co prawda mieszkamy razem dopiero rok i niecałe 4 miesiące, ale jeśli uznasz że jest sens z nami rozmawiać, to jestem chętna (Bazyli w sumie jeszcze o tym nie wie, ale myślę, że jak wrócę do domu to przyjmie to na wąsiki ;) ). Najbardziej charakterystyczne u nas to odwieczne problemy z atonicznymi jelitami i walki o niegryzienie wszystkiego, jak leci ;)

Tak przy okazji, to blog jest świetny, obserwuję na fejsbuku i naprawdę na dobrym poziomie :) Poza forum brakuje takich miejsc.

Ostatnio zmieniony przez didaś 12 Stycznia 2014, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  

Roksana 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 12 Stycznia 2014, 23:16   

Ja mam Djanga od września tamtego roku. Kupiłam go z fermy "po przejściach". Pełno blizn na ciele, rozerwana miał pyszczek u dołu, no i rozerwane powieki w 1 oczku górna i dolna, które do końca jego życia będę musiała czyścić, i pilnować, żeby się coś złego nie działo. Między czasie "walczyłam" z jego samowygryzaniem się aż do łysej skóry (na szczęście mu to przeszło- nawet mam "pamiątkową" fotkę ). A w czwartek dołączy do niego forumowy Akuś od Yoshi :)
Co do klatek - w tym tyg. zaczniemy budować (i mam nadzieję, że uda nam się skończyć) swoją własną wolierkę dla 2 maluszków :)
Jeśli uważasz, że chcesz coś więcej się od nas dowiedzieć - to proszę - jestem chętna na odpowiedzi :D

:serce:
Ostatnio zmieniony przez Roksana 12 Stycznia 2014, 23:29, w całości zmieniany 3 razy  

Kate 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 13 Stycznia 2014, 00:25   

U nas nic ciekawego: pierwsza szyneczka przybyła rok temu, miesiąc później druga, w czerwcu kolejne dwie porzucone przez człowieki, a w listopadzie jeszcze jedna niby na DT, ale została :-P nie mieliśmy specjalnych chorób (odpukać), zbudowaliśmy 2 woliery.
Jeśli nasze doświadczenia "zbieraczy" na coś się komus przydadzą, to też chętnie pogadamy :-D

Snow. 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 13 Stycznia 2014, 08:44   

Hmmm... U mnie jedynie co się wyróżnia to taniec kolorów jak futra latają na wybiegu :D
Pierwsze szysze przybyły do mnie w grudniu 2012, zapragnęłam jeszcze jedną samiczkę, a skończyło się na 5 :->
Jeśli chcesz materiał, to mogę opisać walkę z kokcydiami, cesarskie cięcie... Tylko musisz mnie przycisnąć, najlepiej to na początku lutego, bo teraz mi się zaczynają egzaminy :(

Zuzia- Fiolet (11.2005),
Rózia- Aksamitny Brąz (11.11.2011),
Fruzia- Extreme Mozaika (06.2012),
Lilka- Beż Hetero (06.10.2012),
Dolly- Tan Medium (24.06.2014)

Suzie, biegaj szczęśliwie za TM...

Aniutka 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 97 razy
Wysłany: 13 Stycznia 2014, 09:13   

Chciałaś to masz :D Teraz będziesz się musiała nieźle zbierać, żeby nadążyć :D
Nasza historia to Dyzio - protoplasta szynszyli w naszym życiu. Potem Cappuccino - i tu niezła zadyma z charakterkiem samca Alfa, a wreszcie Franio. Historia bez przelewu krwi ale z wieloma watkami ;)
Jesteśmy do dyspozycji :):

Dyzio i Franio

xjolax 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 13 Stycznia 2014, 09:18   

Jestem w pozytywnym szoku. Myslalam, ze raczej nikt sie nie zglosi... Serio :) fakt bedzie duzo pracy, ale porozmawiam z kazdym/a chetna. :)

Kate 

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 13 Stycznia 2014, 09:21   

Z nami szynszylomaniakami jest jak ze świeżo upieczonymi rodzicami - zagadamy każdego, zawsze i wszędzie xD

Martusia90 
Aktywni na forum

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 15 Stycznia 2014, 18:31   

bardzo fajny pomysł:) ja to raczej chyba nie miała bym o czym opowiadać:(

kammax 

Pomogła: 29 razy
Wysłany: 15 Stycznia 2014, 18:48   

Bo to jak z świeżo upieczonymi rodzicami wszyscy uważają że akurat ich szyszorki są najukochańsze, najmądrzejsze i w ogóle naj, Jestem za!!!

xjolax 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 15 Stycznia 2014, 19:21   

Dajcie mi trochę czasu, teraz trwa konkurs, do którego zapraszam ;)

Co do tych, którzy sądzą, że nie mają o czym opowiadać, to się nie martwcie. Wymyślę coś ciekawego :) )

[ Dodano: 5 Marca 2014, 18:47 ]
Uf trochę się zeszło, poszły pierwsze pytania do Was, nie zdążyłam jeszcze napisać do wszystkich, więc proszę o cierpliwość ;-) na pewno nikogo nie pominę.

Będę wdzięczna za w miarę szybkie odp. ;)

[ Dodano: 16 Marca 2014, 15:03 ]
Pierwszy wywiad jest gotowy - padło na Snow ;) zapraszam

Odpowiedz do tematu