FORUM SZYNSZYLE :: Szynszyla a weterynarze
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Szynszyla a weterynarze
Autor Wiadomość
AnkaPy 
Aktywni na forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 20 Listopada 2011, 13:54   Szynszyla a weterynarze

Nie wiem czy był juz tutaj taki temat..

Nie jestem posiadaczką szynszyla i nigdy nie byłam, ale naszła mnie taka myśl, że może jednak... Ciekawi mnie tylko jedna sprawa, a mianowicie, dziś odeszła moja koszatniczka ze względów zdrowotnych. Niestety weterynarze nie wiedzieli nigdy co moim koszom dolega i leczyli je byle tylko ściągnąć kase.. Działo się tak, ponieważ weterynarze nie znają się na koszatniczkach, ich wiedza na temat tych zwierząt jest bardzo mała. I po tych złych doświadczeniach z koszami nasuneło mi się pytanie do Was: czy mieliście problem z leczeniem szynszyla u pierwszego lepszego weterynarza? Oni mają potrzebną wiedzę na nt szynszyli? Nie chciałabym, żeby kolejne moje zwierzątko odeszło z tego świata tylko dlatego, że weterynarze nie potrafili mu pomóc...

Asia 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 20 Listopada 2011, 20:54   

A zobacz na str głównej...tak są polecani weterynarze w województwie... napewno znajdziesz coś w swojej okolicy :->

Napewno musi to być weter...od małych gryzoni... ;-)

kasia_tomeq 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 23 Listopada 2011, 22:01   

W przypadku szynszyli oraz mały gryzoni potrzebny jest weterynarz, który w tym zakresie ma specjalizacje lub ukończył kursy, polecani weterynarz na forum w większości są sprawdzeni i znają się na szynszylach. "Zwykły" wet zajmujący się na codzień kotami i psami nie bardzo wie jak pomóc w dodatku szynszyle to bardzo wrażliwe zwierzęta jeśli chodzi o podawanie leków.

Kliknij - pomagaj(PUSTA MISKA)
PustaMiska - akcja charytatywna

Odpowiedz do tematu