FORUM SZYNSZYLE :: Sklepy w Łodzi- jakie polecacie jakie odradzacie?
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Michal
24 Maj 2011, 22:06
Sklepy w Łodzi- jakie polecacie jakie odradzacie?
Autor Wiadomość
jowiszekkk 

Wysłany: 24 Maj 2011, 08:40   Sklepy w Łodzi- jakie polecacie jakie odradzacie?

jakie sklepy polecacie a jakie odradzacie w łodzi?? to nam pomoże w wyborze sklepu gdzie bedziemy sie zaopatrywac :)
Ostatnio zmieniony przez kasia_tomeq 28 Sierpnia 2011, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  

Michal 
Administrator

Wysłany: 24 Maj 2011, 22:07   

jowiszekkk, Przeniosłem twój temat, bo chyba był bardzo nie w tym miejscu. Oto opis działu gdzie umieściłaś swój wpis

Cytat:
Wpisujcie weterynarzy leczących szynszyle według schematu: polecam/nie polecam, miejscowość, adres weta i nazwa, telefon kontaktowy do gabinetu weta, rodzaj zabiegu i efekt inne informacje tez mile widziane;)

:loveszynszyla:

ardi 
Bardzo aktywni na forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27 Lipca 2011, 10:36   witam

Często buszuje po łodzkich sklepach i poszukuje najtańszych karm, piasku do kąpieli, sianka itd...

Jeśli mam wypowiedzieć się na temat kilku sklepów to proszę, oto moje opinie:)

Kakadu - Manufaktura, Port Łódź:

Ceny z kosmosu, rzadko można znaleźć sianko (często tylko Vitakraft który jest drogi w Kakadu ok 8zł za malutkie opakowanie), Versele Laga chichilla Complete też ostatnio nie było na szynszyli w Manufakturze, ale na szczęście karmie mojego malucha też inna karmą więc nie było problemu. I tu zaskoczenie moje było, że kupiłam za 11 zł , karmę która w internecie nawet kosztuje w promocji 14 zł:) To chyba jedyna dobra rzecz:) Jeśli chodzi o produkty z Herbal Pets, czy ogólnie o ziółka to jest ich sporo, duży wybór, ale i tak skłaniałbym o kupno tego w internecie bo się bardizej opłaca. albo ususzenie marchewki czy jabłek porą letnią i jesienną:)

Sklep zoologiczny na widzewie, w Tesco, nie pamiętam nazwy: Kupiłam tam 2 razy karmę i sianko, i z pewnościa ostatni raz. Karma po otwarciu opakowania, mimo iż data ważności była w przód na rok, była taka spulchniała i nie pachniała najlepiej. Taki kwaśny zapach przypominało. i nie dałam oczywiście maluchowi. Skusiła mnie cena, gdyż była o 6 zł niższa niż w Kadadu (niby zawsze cos;). Jeśli chodzi o zaopatrywanie się w wapienko ( sepia, trociny itp..) to polecam bo można kupić taniej niż w innym sklepie. Tylko dokładnie trzeba obejrzeć to sianko bo raz miałam ładne pachnące, a raz jakby wręcz pokarbowane, suche, nieładne.. i oczywiście nie dałam maluchowi.

Jest też sklep w Tulipanie na Widzewie - Zoo Natura jeśli się nie mylę- Drożej niż Kakadu, nie mają karm Versele Laga wogóle, raz Vitakraft Emotion Beauty kupiłam za 24 zł !:(

Ogólnie drogi sklep. bez rewelacji. Pani w sklepie nie ujmując ale nie wiedziała wogóle o co ją pytam... :(

Sklepiki mniejsze zoologiczne (Narutowicza, Gdańska, Pomorska - tam byłam) Można jedynie kupić sianko i żwirek jeśli ktoś używa bo faktycznie w porównaniu z powyższymi sklepami jest tańsze.

Naprawdę jeśli chcesz kupować małemu co najlepsze i za rozsądną cenę, warto zaopatrzeć się w sklepie internetowym. animalia.pl czy innych polecanych na forum. zamiawiałam wiele razy i mogę polecić Ci mój stały zestaw : Versele Laga Chinchila comlpete, Versele Laga re-balance, sianko węgrowskie (Najlepsze!!) i dodatki wedle uznania. No i oczywiście ważne czym karmisz obecnie maluszka, może być też vitakraft - też tańszy w internecie.

Pozdrawiam. W razie konkretnych pytań, proszę pisać:)

msmika 
Bardzo aktywni na forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 17 Czerwca 2013, 12:43   

Ja sporo rzeczy kupuję w sklepie zoologicznym w Kauflandzie na al Włókniarzy.

ceny są normalne i można wiele rzeczy zamówić i Panie sprowadzą.

FOTO: http://stare.forum-szynsz...tm?user_id=1929
http://stare.forum-szynsz...anio-vt2547.htm

Odpowiedz do tematu