FORUM SZYNSZYLE :: Rozpoznawanie szynszyli
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rozpoznawanie szynszyli
Autor Wiadomość
Rułka 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 5 Lutego 2012, 18:20   Rozpoznawanie szynszyli

Tak się zastanawiam, właśnie szukam towarzysza dla mojej szynszyli i najwięcej oferowanych do sprzedaży jest szynszyli standardowych, sama mam własnie tą odmianę. Zaczęłam się zastanawiać jak ja je odróżnię od siebie. Zastanawiam się czy nie zrobić jednemu jakiegoś znaku na futrze np czy coś;p

A wy? Jesteście w stanie odróżnić szynszylę od innej szynszyli o tej same barwie? Jak sobie z tym radzicie kiedy macie ich np kilka?

Mausi 
WIELKIE SERCE

Pomogła: 50 razy
Wysłany: 5 Lutego 2012, 18:28   

Żadna szynszyla nie jest taka sama ;) jedna ma np. dłuższy pyszczek, inna pasek na ogonku, standardy różnią się też odcieniem, jedne są jasne szare inne średnio szare a np. mój Szarik ciemno-szary. Dokupiłam mu teraz towarzysza czarnego aksamitka i powiem szczerze Szarik jest niewiele od niego jaśnieszy, ale nawet gdyby były tego samego koloru to bez problemu bym rozpoznała, który jest który :)

Gizmo * 08.09.2011 - [*] 07.02.2013
Kropek * ??.12.2011 - [*] 25.02.2013
Zefirek * 23.01.2012 - [*] 26.02.2013
Krecik * ??.06.2011 - [*] 04.01.2014

"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Asia 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 5 Lutego 2012, 21:04   

Rułka, my mamy pięć standardów i każdy jest inny. Nie mamy problemu z odróżnieniem.....

Chociaż zdarzyło się, jak spały wtulone w siebie :-D wtedy trzeba było się zastanowić chwilę które jest które;)))

Odpowiedz do tematu