FORUM SZYNSZYLE :: Robaki w karmie Jr farm
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Robaki w karmie Jr farm
Autor Wiadomość
elkasia2 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 26 Października 2014, 23:54   

Wiecie, jeśli chodzi o sklep to sprawa jest o tyle problematyczna, że po prostu nie da się trzymać osobno każdego jednego opakowania, bo to wymagało by naprawdę jakiejś monstrualnie ogromnej przestrzeni magazynowej i trzeba by na to wydać fortunę... A mole mogę przynieść w czymkolwiek i nawet o tym nie wiedzieć. Dlatego też dla świętego spokoju zainwestowałam w pułapki na mole. Wedle opisu na opakowaniu jedna taka pułapka spokojnie wystarcza na nasz cały metraż mieszkaniowy, ale jako że magazyn jest w sumie odizolowany to jedną taką pułapkę mam tam, a drugą u siebie w kuchni (pamiętając traumatyczne przeżycia z kaszą...). Pułapki działają super i są sprawdzone. Pewnego rodzaju minusem takiego rozwiązania jest to, że mogą one przywabić mole z zewnątrz i ostatnio byłam świadkiem takiej sytuacji, jak mol z korytarza popędził prosto do naszej kuchni, do pułapki xD dzięki pułapkom jestem znacznie spokojniejsza, no i regularnie sprzątam magazyn i przeglądam, co się da ;) Ale tak jak mówię za sklep mogę ręczyć, za dystrybutorów niestety nie, a jak się okazuje mole mogą przybyć nawet w przesyłce kurierskiej... Ważne jest, żeby trzymać rękę na pulsie i ogółem uważam, że każdy sklep zoologiczny powinien być wyposażony w pułapki na mole, jak i magazyny żywności ludzkiej zresztą ;)

Miguś - ur. 02.06.2013, z nami od 12.10.2013
Efik - ur. 07.10.2013, z nami od 23.12.2013
Elmo - ur. 25.01.2014, z nami od 18.04.2014

Odpowiedz do tematu