FORUM SZYNSZYLE :: Praca i czas dla zwierząt.
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Praca i czas dla zwierząt.
Autor Wiadomość
Hihaho 
Bardzo aktywni na forum

Wysłany: 26 Października 2010, 14:28   Praca i czas dla zwierząt.

Witajcie. Niedługo będę zaczynać nową pracę i stąd mój temat. Jak u Was wygląda czas dla zwierząt, jaki macie po pracy. Od której do której pracujecie i kiedy Wasza szynszyla (tudzież również inne zwierzątka) mają wybieg i czas na zabawę? Na ile godzin je wypuszczacie? O której chodzicie spać? Ja tutaj jestem teraz skłonna spać po 6 h, byleby nie odebrać tego, co do tej pory miała moja szynszyla, czyli 5-6 h zabawy.

Co robicie, kiedy podczas pobytu w pracy zwierzątko zachoruje? Ciekawi mnie to, po części wiem co zrobić, ale chciałabym to poczytać od osób, które już jakiś czas dłuższy pracują i jednocześnie opiekują się swoimi zwierzakami. Może to mnie jakoś uspokoi na mojej nowej drodze, wciąż jeszcze niepewnej i sceptycznej. Chcę zrobić wszystko, by zwierzaki nie odczuły tej zmiany, która najprawdopodobniej zacznie się od przyszłego tygodnia, bo są dla mnie najważniejsze.

[ Komentarz dodany przez: Michał: 26 Październik 2010, 17:51 ]

Polecam zapoznanie się z regulaminem forum http://stare.forum-szynsz...php?p=3865#3865 zwłaszcza z punktem II/2/a mówiącym o zakazie nadużywania pogrubionej czcionki usunąłem pogrubienie, ponieważ nie rozumiem sensu jego stosowania, to samo dotyczy twojego drugiego wpisu
Ostatnio zmieniony przez Michal 27 Października 2010, 00:44, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu