FORUM SZYNSZYLE :: Poszukuje dobrego lekarza - Katowice
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuje dobrego lekarza - Katowice
Autor Wiadomość
małgosia 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:30   Poszukuje dobrego lekarza - Katowice

Witam ja właśnie poszukuje dobrego lekarza dla mojego szynszylka ma 3 lata jest taki piękny ale od poniedziałku zauważyłam jaśniejszą plamę na prawym oku co mnie martwi ponadto jest bardziej ospały czytałam tu trochę , że może to być zaćma z cukrzycy, którą może mieć. Kupiłam paski do badania cukru i ciał ketonowych w moczu i badanie wykazało że ciał ketonowych ma bardzo dużo idę jutro z nim do lekarza a tak się boję czy ktoś może coś podpowiedzieć bardzo się przywiązałam do mojego titusia jest jak mały piesek ciężko by mi było bez niego. Proszę o radę jeśli coś takiego spotkało waszego milusia.
pozdrawiam

Duszek 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:42   

Małgosiu, ja jestem z Chorzowa - blisko Sosnowca , jeździłam z Duszkiem do Bielska do Dr. Całus dla mnie to rewelacyjny weterynarz z miłością do zwierząt, wiedzą i powołaniem w jednym
jest jeszcze jedna pani doktor w Bytomiu która też ma dobrą opinie , zdążyłam ja poznać i wrażenie na mnie zrobiła bardzo dobre to Dr. Rolka ,w tej samej lecznicy przyjmuje Dr. Wilk która ma zamiłowanie do gadów ale wiem że o szynszylach też wie nie mało , link do lecznicy w Bytomiu

http://www.silesia-vet.pl...terynaryjna.php

Link do lecznicy w Bielsku Białej

http://www.medwet.pl/inde...id=47&Itemid=42

Jeśli masz pytania odnośnie tych lecznic wyślij numer tel. na PW

Zdrówka życzę

Duszek [*]
Miał 2 lata, trzy miesiące i 16 dni ....

małgosia 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:44   

Czy ktoś ma jakąś opinię o lekarzach z lecznicy w Dąbrowie Górniczej ul. Legionów Polskich 79 tam pójdzie mój Tituś smakołyki chyba dały mu radę tylko dziwne jest to , że po jednej nocy nagle pojawiła się ta plamka tak jej nie był czy może mi ktoś coś poradzić ?

Duszek 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:48   

nie słyszałam nic o tej lecznicy, trudno mi powiedzieć czy tam ma ktoś pojęcie o leczeniu szynszyli
na cukrzycy się nie znam więc wypowiadać się nie będę , ale z objawów jakie opisujesz uważam że wizyta jest konieczna

Duszek [*]

małgosia 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:53   

Dziękuję za odpowiedź tu w Dąbrowie w czwartki ma przyjmować lekarz , który leczy szynszyle , pani doktor mam cichą nadzieję, że skoro rejestratorka skierowała do lekarza , który leczy szylki a nie zaprosiła zaraz do obojętnie jakiego lekarza może to jakiś dobry lekarz bo o tej klinice na brynowie słyszałam złe opinie a syn mój tak się wczoraj palił do nich a oni jak ja tam zadzwoniłam nie mówili czy jest lekarz od szyszyli przyjeżdżać i już a w DG kobieta prosiła o wstrzymanie. Boję się , żeby pani doktor postawiła prawidłową diagnozę i dała radę leczyć mojego Titunia jest taki oswojony rozumiemy się bez słów.

małgosia 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:55   

Co z Twoim szynszlkiem bo piszesz miał czy coś się stało?

Duszek 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 08:56   

Zobaczysz co powie, można zawsze się skonsultować chociażby telefonicznie z innym lekarzem i porównać dla pewności
Duszek 3 lutego przeszedł już do lepszego świata , chorował rok, walczyła o niego pani doktor z Bielska , niestety stan w jakim do niej trafił był już tak zaawansowany że nie dało się go uratować, pani doktor podarowała mu jeszcze kilka pięknych miesięcy życia, jestem jej za to i za jej wspaniałą opiekę bezgranicznie wdzięczna

Duszek [*]
Ostatnio zmieniony przez Duszek 20 Lutego 2013, 08:59, w całości zmieniany 1 raz  

małgosia 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 09:36   

Tak mi przykro a co było Duszkowi możesz powiedzieć może to czasem i mojemu pomóc im więcej wiadomości tym bardziej zacznę obserwować tego mojego ulubieńca nie wyobrażam sobie mieszkania bez niego mój mąż chciał czekać jeszcze tydzień i dopiero na wizytę ale ja się uparłam i jutro zobaczymy tylko jak on tą jazdę zniesie muszę go chyba wziąć w jakieś pudełeczko

pozdrawiam serdecznie

Michal 
Administrator

Wysłany: 20 Lutego 2013, 10:14   

Przeniosłem, bo w dziale weterynaria, gdzie należy wpisywać odwiedzone przez nas lecznice, albo naszą wiedzę o lecznicach zrobił się mały OT, gdyby ktoś pilnie potrzebował informacji, to później ciężko było by się przebić przez te wpisy.

małgosia napisał/a:
ma 3 lata jest taki piękny ale od poniedziałku zauważyłam jaśniejszą plamę na prawym oku co mnie martwi ponadto jest bardziej ospały czytałam tu trochę , że może to być zaćma z cukrzycy, którą może mieć. Kupiłam paski do badania cukru i ciał ketonowych w moczu i badanie wykazało że ciał ketonowych ma bardzo dużo

Od tego jest specjalny dział http://stare.forum-szynsz...oi-mnie-vf9.htm dopisujesz się jeżeli coś pasuje, jeżeli nie, to zakładasz nowy temat.

Duszek napisał/a:
jeździłam z Duszkiem do Bielska do Dr. Całus dla mnie to rewelacyjny weterynarz z miłością do zwierząt, wiedzą i powołaniem w jednym
jest jeszcze jedna pani doktor w Bytomiu która też ma dobrą opinie , zdążyłam ja poznać i wrażenie na mnie zrobiła bardzo dobre

Dopisz się proszę do odpowiednich miast http://stare.forum-szynszyla.pl/slaskie-vf31.htm tam już były te lecznice polecane przez kasia_tomeq, dopisz tam swoje uwagi.

małgosia napisał/a:
Czy ktoś ma jakąś opinię o lekarzach z lecznicy w Dąbrowie Górniczej ul. Legionów Polskich 79 tam pójdzie mój Tituś

Jak już będzie po wizycie i będziesz mogła napisać coś więcej o tej lecznicy, to załóż tu http://stare.forum-szynszyla.pl/slaskie-vf31.htm nowy temat z tytułem "Dąbrowa Górnicza" z informacją gdzie dokładnie znajduje się ta lecznica i jakie są twoje spostrzeżenia.

Na koniec tylko przypomnę jaki jest tytuł tego tematu SZYNSZYLOWE INFORMACJE » LUŹNE GADKI » O WSZYSTKIM » Poszukuje dobrego lekarza - Katowice

:loveszynszyla:

Duszek 

Wysłany: 20 Lutego 2013, 10:32   

Obie lecznice już są wpisane w dziale o weterynarzach :)

Walka Duszka zaczęła się od kokcydii , później doszły problemy z zębami i ropą która się tu doplątała , z ropą przegraliśmy niestety.

Tu jest opisana historia Duszka i innych myszek które mają problemy z zębami

http://stare.forum-szynsz...ce-vt96,600.htm

Duszek [*]
Ostatnio zmieniony przez Duszek 20 Lutego 2013, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu