FORUM SZYNSZYLE :: Panele w klatce?
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Panele w klatce?
Autor Wiadomość
AnkaPy 
Aktywni na forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 24 Listopada 2011, 00:34   Panele w klatce?

Mam takie małe pytanko. Po koszatniczkach została mi wielka klatka własnej roboty, w której mam 3 półki zrobione z paneli podłogowych. Koszatniczki ich nie ruszały, a jak to by było w przypadku szynszyla? Pytam, bo nie chcę mieć niespodzianki, że szynszyl mi zje półki i jeszcze się pochoruje.

A druga sprawa.. Widzę, że dużo Was puszcza szynszyla po pokoju często w nocy i swobodnie sobie grasuje, a mnie ciekawi czy nie boicie się, że pogryzie Wam rzeczy, meble, kable itp? Ja bym się bała trochę.. Miałam koszatniczkę, która cały dzień była poza klatką ale mimo, że gryzła bardzo mało bądź wcale, to nie zostawiłabym jej w nocy samej sobie biegającej po pokoju..

[ Dodano: 24 Listopad 2011, 10:36 ]

Skoro już tu jestem, to zapytam od razu, czy szynszyle mogą jeść jedzenie przeznaczone dla koszatniczek? Mam na myśli zwyczajny pokarm warzywny bez nasion zbóż, zawierający groch w normalnej postaci i sprasowany, słonecznik, jakieś kolorowe "coś" :P , beleczki granulatu itp.

Na zdjęciu widać prawie wszystko z tego pokarmu, nie sugerujcie się wiaderkiem, bo ten pokarm kupuje na wagę.

Zdjęcie0227.jpg
Plik ściągnięto 97 raz(y) 1,09 MB

kasia_tomeq 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 24 Listopada 2011, 10:56   

Przejrzyście będzie jak swoje zapytania rozdzielisz do właściwych tematów dlatego, że taki post zaczyna się po czasie robić nieczytelny.

Odpowiadając na pytanie to szynszyle lubią obgryzać półki więc jeśli zabiorą się za panele może im to zaszkodzić ze względu na toksyczne substancje zawarte w panelach. Po czytaj trochę forum dużo osób ma zrobione półki z pnia brzozy pociętego na plastry.

Ja osobiście puszczam szynszle tylko pod nadzorem dlatego że to małe szkodniki, których wszędzie pełno:)

Jedzenie pozostałe po koszatniczce możesz spokojnie wykorzystać i podać szynszyli.

Kliknij - pomagaj(PUSTA MISKA)
PustaMiska - akcja charytatywna
Ostatnio zmieniony przez kasia_tomeq 24 Listopada 2011, 11:00, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu