FORUM SZYNSZYLE :: Pamiętnik
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pamiętnik
Autor Wiadomość
Rufi 
Aktywni na forum

Wysłany: 22 Października 2013, 18:19   Pamiętnik

Wpadłem dziś na taki pomysł, zabawe, żeby każdy chętny opisał dzień swojego szynszyla, a raczej to co danego dnia wydarzyło się szczególnego, nie zwykłego, cudownego. Coś co po prostu chcielibyście się podzielić z innymi, uwiecznić w formie pisemnej :)
A jak się pisze pamiętnik to chyba każdy wie :)

(mam nadzieje, że nie ma nigdzie podobnego tematu, a jeżeli tak to przepraszam i prosze o przeniesienie)

To może ja zaczne...

22.10.2013

Dzisiejszego dnia, po południa moja Kika po raz pierwszy od kiedy jest ze mną (wczoraj minął miesiąc) pozwoliła mi sie wymiziać !! :zakochany: :zakochany: byłem w nie małym szoku, dlatego nie chciałem tego zbyt szybko zaprzepaścić, tylko delikatnie jednym palcem pod szyją, ale było widać że sprawia jej to przyjemność, wyglądała (miała mine) taką jak inne szylki podczas miziania :D CUDO! Wracając ze sklepu, kupiłem na spróbowanie migdały no i oczywiście test zdały bardzo dobrze :D po czym znowu pozwoliła mi sie wymiziać... Żyć nie umierać :-)

KIKA :*
Urodzona 21.03.2013
W domu 21.09.2013

JULKA :*
W domu 7.01.2014

Odpowiedz do tematu