FORUM SZYNSZYLE :: Mocno pomocni zgadują szynszyle
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej
-->TO JEST STARA WERSJA FORUM TYLKO DO WGLĄDU
ZAPRASZAMY NA WŁAŚCIWE FORUM (kliknij tu:___)<--

Forum przeszło gruntowną modernizację, stara wersja forum pozostała tylko do wglądu, nic tu nie napiszesz i nie zarejestrujesz się,
nie znajdziesz tu także żadnych nowych treści. Aby przejść na właściwą wersję forum kliknij napis powyżej

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mocno pomocni zgadują szynszyle
Autor Wiadomość
Dymeczekpl 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 18 Czerwca 2013, 13:50   Mocno pomocni zgadują szynszyle

Patrzyłam sobie internet aż natrafiłam na stronkę http://mocnopomocni.pl/#. Pomyślałam nieźle. Kliknęłam start i tak zastanawiałam się jaką postać wybrać. Ukradkiem zerknęłam na klatkę Hawlika i pomysł mi wpadł do głowy. Pomyślałam o Hawliku, a on zgadł.
Już wiem!
Twoja szynszyla

Zgadłem?
Tak zgadłeś. :D
Powiedzcie, a wam zgadł?

Kate 
Demon aktywności na forum

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 18 Czerwca 2013, 13:52   

takie rzeczy zgaduje bez problemu, mnie zadziwił, zgadując postaci z anime :shock: za to zamiast Hannibala Lectera wmawiał mi, że myslę o Wielkim Gatsby'm :wysmiewanie:

Dymeczekpl 
Minimum aktywności na forum

Wysłany: 18 Czerwca 2013, 14:00   

:) Mi raz nie zgadł. Potrzebował 35+ pytań by dojść do wniosku, że to kot. Choć to nie był kot. :D

Lenka 
WIELKIE SERCE

Wysłany: 18 Czerwca 2013, 14:25   

Joanny moro nie zgadł :-P Ale kim karadishian odgadł:p

Michal 
Administrator

Wysłany: 19 Czerwca 2013, 00:08   

hehe, czytają z ciasteczek zapisanych na waszych kompach, zrobiłem test, odpaliłem to z dwóch kompów w czym jeden był wyczyszczony z ciasteczek i dla picu odwiedziłem kilka stron nie związanych z moją postacią, zadawał mi pytania pasujące właśnie do odwiedzanych stron i nie zgadł, na moim normalnym kompie, gdzie wielokrotnie odwiedzałem strony związane z moją postacią zgadł bardzo szybko. Dodatkowo na pytania początkowe udzielałem identycznych odpowiedzi, to pytania szybko się rozjechały względem obydwu kompów.

:loveszynszyla:

Odium 
Administrator

Pomogła: 24 razy
Wysłany: 19 Czerwca 2013, 00:19   

Michał, jak mogłeś :cry: zepsułeś taką zabawę! Zniszczyłeś mi fundamenty mojego świata :-( teraz nic nie będzie takie samo... :cry:
:lol:
Jak Ty w ogóle wpadłeś na to, że to z ciasteczek?! :shock:
'You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med!'

Eev 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 19 Czerwca 2013, 05:11   

To było dawien dawna i nazywało się Akinator http://en.akinator.com/ , z tym, że było po angielsku :P Kate, z animu zgaduje, ale tylko główne, np. Akio Furukawy (ojciec Nagisy z Clannad) już nie znalazł xD

Dwa lata, dziesięć miesięcy, dwa tygodnie, jeden dzień...

Alarice 

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 19 Czerwca 2013, 07:58   

Michał napisał/a:
hehe, czytają z ciasteczek zapisanych na waszych kompach, zrobiłem test, odpaliłem to z dwóch kompów w czym jeden był wyczyszczony z ciasteczek i dla picu odwiedziłem kilka stron nie związanych z moją postacią, zadawał mi pytania pasujące właśnie do odwiedzanych stron i nie zgadł, na moim normalnym kompie, gdzie wielokrotnie odwiedzałem strony związane z moją postacią zgadł bardzo szybko. Dodatkowo na pytania początkowe udzielałem identycznych odpowiedzi, to pytania szybko się rozjechały względem obydwu kompów.

A ja podawałam kilka haseł u siebie na komputerze i kilka u siostry - o ile jeszcze jestem w stanie przełknąć moją szynszylę, bo siedzę na forach i Dodę - bo może kiedyś zdarzyło mi się czytać o niej na jakimś plotkarskim portalu, o tyle u mojej siostry wymyślałyśmy hasła, na które na pewno nie szukałyśmy w internecie - Calineczka, ksiądz, Czerwony Kapturek i jeszcze tata podrzucił nam jakiegoś piłkarza znanego kilkadziesiąt lat temu - jedyne hasła, jakich mi nie zgadło, to Mia Toretto (a powinno, ostatnio czytałam o szybkich i wściekłych!) i Radosław Majdan - tutaj strzeliło w Boruca :D

kaffa 

Pomogła: 53 razy
Wysłany: 19 Czerwca 2013, 08:24   

mi szynszyli nie odgadł bo zaklada że na pytanie czy twoje zwierze jest szare daje tak. Wskazał szczura ;)

Kate 

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 19 Czerwca 2013, 12:27   

U mnie chytrze spytał, czy zwierzę pochodzi z Ameryki Południowej i juz wiedział, że to szyszka :roll:

Odpowiedz do tematu